„Ovco hlupá!“ Transsexuálka Tereza, narozená jako Jakub, válčí s Hradem

10.07.2021 18:55 | Zprávy
autor: mp

Prezident Miloš Zeman těsně před prázdninami v rozhovoru pro CNN Prima News prohlásil, že transgender osoby mu jsou „odporné“. A teď přišel protiúder. Dopadl na hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. „Ty ovco hlupá...,“ zaznělo.

„Ovco hlupá!“ Transsexuálka Tereza, narozená jako Jakub, válčí s Hradem
Foto: pixabay.com
Popisek: LGBT vlajka

Miloš Zeman je znám tím, že ve svých vystoupeních pro veřejnost rád provokuje. Ukázal to i těsně před prázdninami, když prohlásil, že transgender osoby mu jsou „odporné“. Po pár dnech přišla odpověď. Ozvala se jedna z nejznámějších transsexuálek v Česku Tereza Španihelová, která na sociální síti Instagram oznámila, že může na prezidenta podat žalobu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel

4:46 Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel

Nový zákon ministra Klempíře zásadně mění koncept veřejnoprávní mediální služby. Základní principy j…