„Páchne to falešnou vlajkou určenou pro hlupáky!“ Analytik nevěří tomu, co oficiálně zaznělo k útoku na fotbalisty Dortmundu

17.04.2017 19:42

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „Většina současných médií, především těch masových, nás doslova zaplavuje lží, propagandou, účelovým překrucováním a zatajováním informací. V předsvátečním čase mne zaujal vpravdě novátorský výklad teroristického útoku na německé fotbalisty Borussie Dortmund, který vypustila do médií německá policie. Jako by z oka vypadl týmu výrobců angažované pravdy romancovců a jandovců našeho ministerstva vnitra, případně z ČT 24,“ uvádí ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz analytik Martin Koller.

„Páchne to falešnou vlajkou určenou pro hlupáky!“ Analytik nevěří tomu, co oficiálně zaznělo k útoku na fotbalisty Dortmundu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Falešných vlajek jak na prvního máje

Podle aktuálního názoru německých policajtů a médií byli pravděpodobnými útočníky neofašisti neboli takzvaná ultrapravice. Důvodem je jakýsi mail ohánějící se Hitlerem a bojem proti multikulturalismu, který dostala redakce německého časopisu Tagesspiegel. V něm se zároveň vyhrožuje teroristickým útokem 22. dubna v Kolíně. Asi proto, aby byl včas odhalen a teroristi ztratili moment překvapení, jenž je základním faktorem úspěchu takové akce. Už tady začínají pochybnosti.

Komické je, že kromě islamistického dopisu na místě činu se k teroristickému útoku údajně přihlásila rovněž takzvaná levice a uvedeným mailem i pravice. Kdo je v dnešním světě lží a falešných vlajek levice a kdo pravice je přitom značně nejisté. Jistí jsou pouze islámští teroristé. Bez velkého rozepisování bychom mohli konstatovat, že se jedná o další ukázku falešné vlajky a hybridní války zaměřené proti Evropanům.

Mimochodem, doporučil bych všem bezvýznamným diskutérům odhalujícím se inrimu na černých polích a chrlícím přitom celý den svoje moudra za dolárek, podívat se do časopisu Special warfare číslo 1 z roku 2011. Na straně 12 tam začíná článek Defining War 2011 uváděný celostránkovou ilustrací, které dominují slova HYBRID WARFARE. Dva roky před výtvorem ruského, tudíž špatného, zákeřného, agresivního, ne-li přímo zločinného generála Gerasimova, údajného vynálezce takzvané hybridní války, tam americký admirál Eric Olson, velitel USSOCOM (americké velitelství speciálních operací) rozvádí a definuje různé druhy válek a hybridní válka je pro něj evidentně dávno známá samozřejmost. Takže, kdo vymyslel hybridní válku, známou již v sedmdesátých letech z plánů NATO jako podvratná válka, vděčné téma propagandistických žvanilů vydávaných za bezpečnostní odborníky nejen v ČT 24? Kdo ji používá proti civilizovaným křesťanským národům Evropy, včetně Ruska? Podle mého názoru je typickým příkladem takzvané hybridní války právě teroristický útok proti fotbalistům v Německu. Žádná válka, ale obyčejný špinavý terorismus, politické a mediální podvraťáctví proti Evropanům a manipulace s názory veřejnosti pomocí médií.

Mnoho hluku pro nic

V úterý 11. dubna odjížděli fotbalisté kultovního německého klubu Borussia Dortmund na fotbalové utkání v zahraničí. Dodávám, že tento klub má velmi početné příznivce a soustřeďovali se kolem něj radikálové známí jako Borussen Front. Německá média je s oblibou přirovnávala k neofašistům. Jenže v Německu dlouhodobě naočkovaném umělým syndromem viny bílé rasy za svůj úspěch a civilizovanost, je dnes neofašista evidentně každý, kdo nechce být primitivní islámský saláfistický afrogermán a má rád svoji vlast a svoji rodinu a tudíž ji logicky upřednostňuje a chrání před ostatními. Už tady se objevuje velký otazník. Napadli by neofašisté svůj kultovní klub a ještě se k tomu hlásili? Naopak nevalný vztah ke sportu mají saláfističtí a vahábističtí islámští extrémisté a teroristé. Stačí připomenout, že v Saúdské Arábii došlo nedávno k ostříhání vlasů zarostlých fotbalistů přímo na hřišti a dokonce tam už zakázali i šachy. Podle mullahů nesmí sport omezovat náboženské povinnosti a kdesi dokonce zakázali mladým dívkám běh, aby nepřišly o panenství. O moc lepší to není ani mezi jejich přáteli z multikulturních politických neziskovek, samozvaně levicových, kteří se mnohdy pyšní figurami genderistek a jsou na nich vidět spíš následky placeného povalečství, digitální demence, amorálního života a konzumace drog. U nich by se dal útok na sportovce očekávat s podstatně vyšší pravděpodobností, než od většinou pracujících pravičáků, kteří jsou známí jako obdivovatelé sportovních soutěží a výkonů. Na hony to páchne falešnou vlajkou určenou pro hlupáky. Nakonec se dozvíme, že bomby položil zloduch Putin, nebo je aspoň položit chtěl.

Podle informace v německých médiích musel autobus v jednom místě zpomalit, přičemž média neuvedla proč. Přitom v křoví u komunikace vpravo vpředu explodovaly tři takzvané trubkové bomby. Mohli bychom mluvit o improvizovaném nástražném výbušném systému. Trubková bomba je primitivismus používaný kdysi s oblibou irskou protibritskou teroristickou organizací IRA (irská republikánská armáda) bojující za přičlenění severního Irska ovládaného menšinou anglických protestantských imigrantů ke katolickému Irsku. V podstatě se jedná o kus lešenářské, nebo instalatérské ocelové trubky naplněný trhavinou, uzavřený šroubením na koncích a opatřený elektrickou rozbuškou. V případě automatické iniciace rovněž nějakým iniciátorem vybaveným zdrojem elektrické energie. Takový systém se iniciuje buď automaticky časovým spínačem, mnohdy obyčejným budíkem, nebo najetím cíle na nějaký tlakový kontakt propojený s náloží, v sofistikovanější podobě projetím cíle kolem nějakého pohybového senzoru, případně provede odpálení na dálku nějaký pozorovatel. Vzhledem k tomu, že autobus jel po frekventované komunikaci, můžeme vyloučit automatickou činnost. Použití senzoru, který by dokázal rozlišit autobus fotbalistů od ostatních vozidel je více, než nepravděpodobné. Naopak lze předpokládat, že teroristé odpálili bomby dálkově, ať už pomocí kabelu, nebo mobilního telefonu, či vysílačky. Proto musel jeden z nich být na dohled, aby provedl odpálení ve správnou chvíli.

Terorista či teroristé se proto museli motat kolem místa uložení bomb při jejich ukládání, ale také z hlediska přípravy odpálení a vybrání vhodné pozice pro odpalovače a záměrných bodů pro zaměření cíle při průjezdu. Odpalovač musí vidět přijíždějící cíl i záměrné body, takže je vidět i on. Útok se udál v 19 hodin, takže už padalo šero. Bomby musely ležet na povrchu, protože při zahrabání do země by klesl jejich účinek. Pokud by byly maskovány nějakými odpadky, narůstalo by riziko, že je odhalí úklidová služba komunikací. Je proto pravděpodobné, že bomby byly uloženy v den útoku. Bomby také nemohly na místě ležet dlouho, protože jinak by narůstalo riziko, že si jich někdo všimne a zavolá policii, případně je ukradne. Německo už dávno není zemí, kde se nekradlo a člověk mohl nechat otevřený dům, byt nebo auto. Drogy, migrace, podpora nicnedělání, netrestání zločinců a rozvrat školství a rodiny mají všude stejný efekt. To známe i od nás, kde za 24 let vzrostla kriminalita o více, než 300%, přičemž počet obyvatel se nezměnil, pouze jejich etnická struktura díky migraci.

Obtížně si představuji, že se kolem křoví u komunikace motají vyholení neofašisti, něco tam strkají a vybírají pozici pro odpalovače a nikdo z uvědomělých německých občanů si jich nevšimne. Na zúžené komunikaci nemohli nenápadně poskakovat po krajnici, ani tam zaparkovat auto. Nanejvýš se mohli převléknout za nějaké montéry, ale ti obvykle nevypadají jako neofašisti. Ovšem ani islámští migranti se obvykle nepřetrhnou pracovním zápalem v montérkách, protože na rozdíl od domácích neofašistů pobírají sociální a náboženskou podporu, která podporuje nikoli integraci a chuť do práce, ale dlouhodobé parazitování a vymýšlení lumpáren z nudy a touhy po nezaslouženém blahobytu. To známe i od nás. Neviditelnost teroristů připravujících útok na frekventované komunikaci bychom mohli označit za další zvláštnost útoku proti fotbalistům. Pokud se kolem místa útoku nemotali migranti, nebo neofašisti, nezbývá, než uvažovat o policejních agentech, možná nějakých fanatických multikulturních politických neziskovkářích. Ti jsou bohatě sponzorovaní různými dobrodinci typu Sorose, mnohdy i státem s pomocí protinárodních politiků, takže nemusí pracovat a mají stejně jako migranti dost volného času a peněz na organizování lumpáren.

Tři trubkové bomby pouze vyrazily část oken u autobusu a lehce zranily policistu jedoucího kolem na motocyklu. Z hráčů Borussie utrpěl zranění pouze Marc Bartra, který si zlomil ruku. Důvodem pravděpodobně nebyla bomba, ale pád ze sedačky, nebo následek prudkého brzdění autobusu. Poněkud hubený výsledek na složitou akci s třemi bombami ve srovnání s jinými teroristickými útoky, například primitivním útokem náklaďákem. Nelze se zbavit dojmu, že záměrně hubený. Vlk se nažral, neofašisti provedli teroristický útok s falešnou vlajkou, nikomu se nic vážného nestalo a škody zaplatí pojišťovna. Nicméně veřejnost je pobouřena, což je důležité. Mnoho povyku pro nic, tedy jen pro mediální boj proti takzvaným neofašistům a všem, kteří odmítají islámskou migraci a německou protinárodní vládu.

Podivný dopis

Německá policie oznámila po útoku nalezení dopisu a nejprve odmítla zveřejnit jeho obsah. Otázkou je proč, jestliže ho nakonec stejně zveřejnila? Bylo potřeba připravit mediální komedii, nebo přímo dopis upravit, či dokonce nahradit jiným podle rozkazu z vyšších míst? Je již vcelku známé, že islámští teroristé nechávají na místě svého útoku jasné doklady svojí identifikace. Musí prokázat, že hrdinský čin šířící džihádem proti nevěřícím islám, vykonal konkrétní mučedník, či bojovník. Od toho se odvíjí i odměna pro něj a jeho rodinu a úcta v komunitě. Co kdyby hrdina zemřel a jeho zásluhu si přivlastnil někdo jiný, kdo ani řádně nechodí do mešity na školení. Pasy, dopisy a fotografie zůstávají na místech teroristických útoků zcela záměrně.

V dopise nalezeném na místě útoku se vyhrožuje německé politické reprezentaci a fotbalistům, že jsou na listině smrti. Už to je víc, než podivné. Vládnoucí němečtí politici, ať už socialisté, takzvaní křesťani a ještě více zelení ze všech sil a všemi prostředky podporují islámské migranty a ničí vlastní národ. A jejich miláčkové je za to chtějí zabíjet? Už tato nelogická konstrukce pro hlupáky je dostatečně pitomá, aby byla nedůvěryhodná. Fotbalisty tam bylo třeba přidat, aby se zdůvodnil útok na jejich autobus. Na Merkelovou přece útočit nebudou, mohli by ji omylem ohrozit, takže si vybrali sportovní ikony. Dopis evidentně výrazně páchne falešnou vlajkou.

K tomu můžeme připočítat požadavky v dopise. Má se jednat o ukončení německého boje proti terorismu. Jakého, musíme se ptát. Německo se podílelo na rozbití Jugoslávie a podpořilo islámský terorismus v Kosovu a Bosně. V Afghánistánu Němci bojovali tak, jako by vlastně nebojovali. V současnosti je Německo na špici podpory islámské invaze a migrantů a aktivně tím škodí i okolním zemím. Tedy jaký boj proti islámskému terorismu. Rovněž druhý požadavek v dopise je jaksi mimo realitu. Komu a čemu by pomohlo zrušení americké základny v Ramsteinu? Lze se obávat, že se po neofašistické nakonec objeví ruská stopa útoku na fotbalisty, sice nijak nepodložená, ale o to více komentovaná „nezávislými odborníky“ v médiích, stejně jako „putinovský“ teroristický útok v petrohradském metru. Jak prosté a jak falešné.

Aby posílila neislámskou stopu, uvedla mluvčí německé policie, že jejich odborníci se domnívají, že dopis nenapsal muslim, takže lze předpokládat, že se jedná o dílo nějakého pravicového extrémisty. Tomu samozřejmě napovídá i výše zmíněný mail připomínající Hitlera a brojící proti multikulturalismu. Ten mohl samozřejmě poslat kdokoli. Jde to opravdu krásně dohromady. Podle německé policie spáchali neofašisti útok na svůj ikonický fotbalový klub, nechali na místě činu dopis, který ukazuje na islámskou stopu, ale zároveň je nedůvěryhodný a nakonec se k tomu sami přiznají v mailu poslaném do časopisu Tagesspiegel. Něco takového by nevymysleli ani rakušáčtí policajti z Putimi odhalující dobrého vojáka Švejka jako ruského špióna. Takže můžeme otázku dopisu uzavřít konstatováním, že se opět jeví jako nejpravděpodobnější falešná vlajka, která má poštvat občany proti všem, kteří nesouhlasí se současnou německou vládou a její politikou a nálepkuje je jako fašisty. Připomíná to neslavný podvod kolem požáru říšského sněmu 27. 2. 1933. Byli z něj nepravdivě obviněni němečtí komunisté a celá komedie umožnila s podporou veřejnosti tažení proti demokratickým silám a nastolení nacistické totality v Německu.

Pro nás z toho plynou důležitá poučení. V boji proti vlastencům se současná státní moc v zemích EU neštítí žádné špinavosti, zatajováním pravdy a lhaním v médiích počínaje a podporou extrémistů konče. Extrémistické veřejné projevy jsou z velké části akce pod falešnou vlajkou, které provokují policejní agenti, kteří škodí, vyvolávají konflikty a hlásají ze zákona stíhatelný antisemitismus kdekoli působí, počínaje aktivními zálohami, přes ČS vojáky v záloze a vlasteneckými organizacemi konče. Přitom je kupodivu nikdo za extremismus a antisemitismus nestíhá. V jiných případech je státní moc podstatně akčnější. Druhou skupinu tvoří členové různých politických takzvaně levicových a multikulturních neziskovek a jejich profesionální rváči placení rovněž ze státních, nebo zahraničních zdrojů. Viděli jsme je v akci při slavných demonstracích na hradčanském náměstí, ale i jinde. Proto je třeba především odejít z EU, což umožní zastavit jak protinárodní mediální tažení a islámskou invazi, tak podporu parazitování i financování protinárodních politických neziskovek, ale rovněž zdanění stamiliard, které z nás vysávají cizáčtí majitelé místních firem, počínaje předraženou vodou a elektřinou.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Martin Koller

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

věcná diskuze

Dobrý den, máte dojem, že se na půdě Sněmovny odehrává věcná diskuze? Já mám spíš dojem, že koalice ani diskutovat nechce, že si je jistá svou většinou a naopak opozice obstruuje (většinou až moc), aby se zviditelnila. Nějaký smysluplný dialog mezi vládou a opozicí nevidím a myslím, že je chyba na o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Netflix nebo HBO. Nebaví, zruším předplatné. Proč to nejde u ČT, ptají se lidé

14:25 Netflix nebo HBO. Nebaví, zruším předplatné. Proč to nejde u ČT, ptají se lidé

Jak oznámil ministr Baxa z ODS, připravovaná mediální novela znamená změny. Místo 135 Kč se bude pla…