„Poškozování státního symbolu“ a ještě se „řehtali“. Zhrození nad Němcovou. Koluje FOTO

Spustit čtení článku
Tato funkce je povolena jen předplatitelům typu Lepší čtení a vyšší.
03.11.2023 18:04 | Monitoring

Neúspěšný kandidát na prezidenta Petr Hannig upozornil na svém blogu na serveru iDnes.cz na prohřešek někdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové (ODS) ohledně špatně připevněné vlajky na klopě. Snímek však nesdílel, jen zkritizoval, že Němcová dle jeho slov bere desítky let peníze ze státního rozpočtu a neví, jak vypadá česká vlajka.

„Poškozování státního symbolu“ a ještě se „řehtali“. Zhrození nad Němcovou. Koluje FOTO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hannig

„Buďto je to arogance typu, ‚vidíte, hlupáci, zvolili jste si mě a já na vás z vysoka kašlu’. Nebo je to odsouzeníhodná nevědomost té, která si dobře žije ze státního rozpočtu. Je to skutečně jenom nevědomost dlouholeté poslankyně, posléze předsedkyně Poslanecké sněmovny a nyní senátorky?" ptá se Petr Hannig ve svém blogu. 

Zmínil snímek senátorky Miroslavy Němcové (ODS), kde podle něj má na klopě převráceny barvy u vlajky České republiky. Snímek, na němž má být Němcová společně s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Danou Drábovou a Jozefem Síkelou, ministrem průmyslu a obchodu, však nepřipojil. Senátorka Němcová má podle něj českou vlajku, kde je červená nahoře a bílá dole. Snímek nicméně koluje na sociálních sítích a nejen Hannig si povšiml špatně otočené české vlajky.
 
 
Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Vanda Efnerová

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Green Deal

Dobrý den, obracím se na vás jako na zastánce tohoto paktu nebo co to je. Můžete mi říci, kde třeba většina z nás má brát peníze na auta bez spalovacích motorů? Neměla by tedy minimálně EU lidem na nová auta nějak přispět? Myslíte si, že si je lidé u nás, kteří vydělávají kolem 20 tisíc měsíčně moho...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

12:26 „Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv…