,,S*áči, vždyť jsi chlap!" Zápasník předělaný na ženu porazil soupeřku

16.09.2021 13:28

Voják předělaný na ženu se v kleci úspěšně porval se svou soupeřkou. Prý chce v bojových sportech vidět víc transsexuálů. A někteří lidé tleskají. Zaduněla ale i kritika. „Ty sráči zkurvenej, pokud ses narodil s koulema, tak jsi prostě chlap!“ rozčísl to známý zápasník.

,,S*áči, vždyť jsi chlap!" Zápasník předělaný na ženu porazil soupeřku
Foto: Repro. Youtube
Popisek: Alana Mclaughlin, MMA bojovnice

Smíšená bojová umění (MMA) jsou celosvětově populárním bojovým sportem. V posledních dnech hýbe profesionálním ženským MMA zápas, ve kterém nastoupila jistá Alana Mclaughlin. Ta byla přitom ještě před několika lety mužem a může se z té doby dokonce pochlubit vojenským výcvikem.

Podle dostupných informací musel Mclaughlin projít celou řadou testů, aby od sportovní komise dostal povolení bojovat se ženami. Se svou první soupeřkou Celine Provostovou si transsexuál následně lehce poradil a zdolal ji při škrcení na zemi.

Po tomto vítězství Alana oznámila, že chce být průkopnicí v tomto sportu a svým chováním hodlá otevřít dveře dalším podobným lidem. K vyhlášení vítězů nastoupila Mclaughlin s tričkem hlásajícím poněkud bizarní požadavek ukončení genocidy translidí. I přesto čelí Mclaughlin, hlavně na sociálních sítích, tvrdé kritice.

Ozval se třeba i přední zápasník střední váhy bojujicí v organizaci UFC Sean Strickland a nutno říct, že si vůči transvestitovi nebral vůbec servítky. „Ty sráči zku*venej, vypadni z ženského MMA!“ vypálil na svém instagramu. „Klidně si můžeš nechat změnit jméno, pohlaví, nazývej se ženou, ale uvnitř budeš stále mužem. Pokud ses narodil s koulemi, tak jsi prostě chlap. Tohle je přesně ten důvod, proč je atletická komise na hovno!“ dodal rozhořčeně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: AZy

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stotisícová demonstrace jako za Kalouska? Může přijít! Šéfodborář předem varuje Fialu. Zde je důvod

20:23 Stotisícová demonstrace jako za Kalouska? Může přijít! Šéfodborář předem varuje Fialu. Zde je důvod

Ostuda České republiky v pozdní digitalizaci, ostuda kvůli chybějícímu obchvatu hlavního města, emis…