,,Tak to seš ale úplně blbá." Další hvězda TV vystoupila proti Miloši Zemanovi

18.04.2016 6:43

Prezident Miloš zase rozčeřil české mediální vody. A znovu tak učinil s velkou razancí. Na svých oponentech v neděli dopoledne nenechal nit suchou a během hodinového rozhovoru se vyjádřil k obchodování s Čínou, k Tibetu, který je prý v porovnání s oním obchodem na vedlejší koleji. Ostře se obul také do zpěvačky Lenky Dusilové. Tu prezident označil za podřadnou a dočkal se za to pádných odpovědí.

,,Tak to seš ale úplně blbá." Další hvězda TV vystoupila proti Miloši Zemanovi
Foto: ReproFoto: Blesk.cz
Popisek: Prezident Miloš Zeman během rozhovoru pro Blesk.cz

Anketa

Na co by se mělo snížit DPH?

25%
2%
hlasovalo: 5804 lidí

Prezident Zeman v rozhovoru pro Blesk.cz mimo jiné konstatoval, že zpěvačka Lenka Dusilová pronesla na Cenách Anděl 2015 asi tak tři věty, které ještě četla z papírku. Kdyby se je alespoň naučila, udělala by líp. Následně Dusilovou srovnal s Lucií Bílou a Karlem Gottem a zpěvačka v Zemanově komparaci nedopadla nijak slavně.

Europoslanec Pavel Telička na sociální síti Twitter jasně vyjádřil svůj názor. „Ony ty tři věty Dusilové měly větší hlavu a patu, možná i díky papírku, než několik projevů MZ. Bez papírku.“

Někdejší spolupracovník exministra zdravotnictví za ODS Tomáše Julínka Tomáš Cikrt dokonce prezidenta Zemana přirovnal k někdejšímu nejmocnějšímu komunistickému politikovi v Československu Milouši Jakešovi. „Hodná holka a chudinka holčička. Milouš a Miloš. Plebejský národ souhlasně mručí.Tenkrát i dnes,“ prohlásil. Publicista Ján Simkanič ironicky doplnil, že Zeman přirovnal vystoupení Dusilové k festivalu politické písně; konstatoval, že taková Lucie Bílá by nic podobného neudělala. Podle Simkaniče je tato prezidentova teze vtipem dne.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Aktivista pražského Majdanu Tomasz Peszynski se omezil na prohlášení, že „Miloš zase zvracel“.

Kritiku prezidenta uzavřela herečka a zpěvačka Nikol Štíbrová. Předestřela, jak vypadá rozhovor hlavy státu s lidmi, kteří s ním nesouhlasí. Následující dvě věty povídají podle zpěvačky dostatečně jasně: „Mně se nelíbí, co děláte, pane prezidente.“ „Tak to seš ale úplně blbá kráva.“ Takto se podle mladé ženy dostáváme na společenské dno.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ruská lobby to prý chce a Zeman to udělá. Čunek kolaboruje. Okolo Babiše je stále rušno

18:29 Ruská lobby to prý chce a Zeman to udělá. Čunek kolaboruje. Okolo Babiše je stále rušno

Publicista Jiří Sezemský má na stránkách serveru Forum 24 za to, že prezident Miloš Zeman drží u moc…