Utajená svatba: Přišli prý Mirek Topolánek, Tomáš Hrdlička i Kateřina Neumannová

16. 7. 2015 7:51

Na luxusním „zámečku“ s parkem a jezírkem v park hotelu Popovičky si před několika dny řekli své ano někdejší náměstek primátora za TOP 09 Jiří Vávra a bývalá pravá ruka premiéra Topolánka Gabriela Kloudová. Kloudové nešel za svědka nikdo jiný než samotný expremiér Mirek Topolánek (ODS). Informaci o svatbě přinesl server Neovlivní.cz. Vávra ale redakci upozornil, že zmiňovaný server má špatné informace.

 Utajená svatba: Přišli prý Mirek Topolánek, Tomáš Hrdlička i Kateřina Neumannová
Foto: Gabriela Kloudová
Popisek: Gabriela Kloudová
reklama

Svatba se podle serveru odehrála v utajeném režimu, kdy park hotel hlídali bodyguardi se sluchátky v uších, u dveří byly krycí zástěny a na střechách stráž s dalekohledy. Svatby se zúčastnila skutečně politická smetánka – kromě svědčícího expremiéra Topolánka s manželkou Lucií Talmanovou dorazil i lobbista Tomáš Hrdlička, právník a mocný šéf Unie sportu Miroslav Jansta, bývalí starostové Prahy 10 Milan Richter a Bohumil Zoufalík, či svědkyně nevěsty, lyžařka Kateřina Neumannová.

Podle jednoho z hostů, jehož komentář server přinesl, taková bezpečnostní opatření ještě nezažil. „Ale zase se tu sešla naše stará parta. Bylo to hezké,“ řekl.

Kloudová, někdejší místostarostka na Praze 13, v současné době pracuje pro lidoveckého vicepremiéra Pavla Bělobrádka.

Původní text najdete ZDE.

Jiří Vávra později redakci ParlamentníchListů.cz upozornil na to, že server neovlivní.cz má špatné informace. Bylo to totiž trochu jinak. Jednak expremiér Mirek Topolánek nešel za svědka jemu, ale jeho dnešní ženě Gabriele Kloudové a lyžařka Kateřina Neumannová byla za svědka naopak Jiřímu Vávrovi. K tomu také není pravda, že se svatba konala před pár dny, nýbrž už začátkem června.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…