„Už se nedívejte!“ To Karel Šíp nečekal. Trpěl za Ukrajinu

13.03.2022 20:51 | Ze sítí

Herci Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová se ve vysílání pořadu Všechnopárty rozhodli podpořit Ukrajinu. Vzali si na sebe trička, kterými projevili svůj názor. Poté, co se objevila kritika, zareagoval herec a moderátor Karel Šíp se svým prohlášením.

„Už se nedívejte!“ To Karel Šíp nečekal. Trpěl za Ukrajinu
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Všechnopárty Karla Šípa - Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová

„Dva mladí herci, dvě trička, kterými projevili svůj názor. Nic víc. Jinak na to téma v celém pořadu ani slovo. A já žasnu, jak tahle nevinná věc dokáže vyvolat vlnu nenávisti u některých diváků, kteří hrozí, že se kvůli tomu na pořad nehodlají nadále dívat. Prosím vás, nedívejte se! Na slušné diváky se i nadále budu těšit,“ podotkl Šíp. 

Pořad k vidění ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vef

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drastická pokuta od EU Muskovi s absurdním zdůvodněním. A komisařka hrozí dalšími kroky

18:59 Drastická pokuta od EU Muskovi s absurdním zdůvodněním. A komisařka hrozí dalšími kroky

Zdůvodnění drastické pokuty od Evropské komise pro sociální síť X podnikatele Elona Muska považuje ř…