„Vypí*ený ubohý chudáku.“ „Chcípni.“ Starosta Novotný (ODS) promluvil k občanovi

09.02.2020 12:21 | Zprávy
autor: vef

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) je centrem pozornosti velmi často. Nyní tomu tak je kvůli incidentu na řeporyjském železničním přejezdu, kdy Novotný sdílel záběry, jak učitelky převádějí děti přes koleje, i když jsou spadlé závory a svítí červená. Následně se dostal do rozepří na sociálních sítích, kdy jej mnozí odsuzovali za to, že si hraje na šerifa. Jedna z konverzací pak koluje po sociálních sítích.

„Vypí*ený ubohý chudáku.“ „Chcípni.“ Starosta Novotný (ODS) promluvil k občanovi
Foto: Repro Facebook
Popisek: Pavel Novotný během kandidátského projevu na post 1. místopředsedy ODS na 29. kongresu strany

Novotný se v konverzaci pouští do jednoho diskutéra. A to velmi zostra a nevybíravě. „Ahoj chudáku, moment, ubohý vypíčený chudáku. To vidí i debil, že jim nešlo o život. Tady jde o to, co udělají ty děti, až příště uvidí červenou na přejezdu. Evidentně děti nemáš, koště. Hrozí jim osm let, dostanou výpovědi a dožijí v hanbě. Lynč a hraní si na šerifa. Dobře jim tak. Jo a ty chcípni, samozřejmě. Pěkný den, PN,“ píše Pavel Novotný.

„Dobrý den, vítám vás na svém profilu. Protože vidím, jak jsou pro vás důležité dospělé vzory, musím vás upozornit, že vaše příspěvky tady mohou číst i děti (třeba právě děti z řeporyjských škol a školek) a tak si říkám, co asi příště udělají, až si budou psát nebo hovořit s druhými samy. Jestli ho také zahrnou vulgarismy a budou se chovat bez jakéhokoli respektu,“ odvětil mu uživatel Anastacio Marquez.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…