„Zech*aná mrtvola“, ozval se Straka z Topky. Nejodpornější primář této země, vzkázal Babiš

28.06.2022 21:35 | Ze sítí

Primář z Nemocnice Sokolov Martin Straka (TOP 09) se na svém twitteru hanlivě vyjádřil na adresu prezidenta Miloše Zemana, důvodem je jeho mlčení k dnešní připomínce 72. výročí justiční vraždy právničky a političky Milady Horákové. Už delší dobu se primář opírá také do předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a jeho voličů, které na sociální síti opakovaně označuje za „senily bez budoucnosti“. K jeho chování se dnes expremiér vyjádřil v krátkém videu ze svých cest po České republice. Nazval jej „nejodpornějším primářem této země“.

„Zech*aná mrtvola“, ozval se Straka z Topky. Nejodpornější primář této země, vzkázal Babiš
Foto: Repro Facebook
Popisek: Primář sokolovské nemocnice, Martin Straka

Primář Straka, který se veřejně prezentuje jako „libtard z EU“, je známý tím, že pro ostrá slova nejde daleko, zvláště pak pokud jde o současnou českou hlavu státu. V minulém roce na podzim na sebe upozornil, když hospitalizovaného prezidenta Miloše Zemana de facto označil za mrtvého. „Upřímnou soustrast rodině, ať je mu lehká zem. Je to nepodložené, ale prý game is over. No jo, no, o poch*ané mrtvole není co psát, tak hájí jinou bezpáteřní kurvu,“ napsal tehdy na sociální sítě primář Martin Straka ze sokolovské nemocnice.

Podobná slova o „mrtvole“ od něj na adresu prezidenta zazněla i dnes. Důvodem je Strakovo rozhořčení nad tím, že Zeman nepronesl žádná slova v rámci vzpomínky na političku a bojovnici za lidská práva Miladu Horákovou, od jejíž popravy uplynulo dnes 72 let. „Ta zechcaná mrtvola k výročí milady ani ťuk?“ napsal Straka ve svém dnešním tweetu.

 

 

Jeho twitter se hojně plní i útoky na bývalého premiéra Andreje Babiše, potažmo jeho voliče. „Odporné, ubohé, trapné. Senilové bez budoucnosti rozhodují o našich dětech!!! Tohle musí skončit!!!“ napsal lékař Martin Straka ve svém čtvrtečním tweetu, kde okomentoval setkání voličů Andreje Babiše s bývalým premiérem. Shromážděné lidi, většinou důchodového věku, nazval „senily bez budoucnosti“.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

dezinformace

Co přesně je podle vás dezinformace? Nemyslíte, že by si to měl každý vyhodnotit sám? Myslíte, že pravda se pozná vždy na první pohled? Vždyť spousta věcí se prokáže až časem. To bylo třeba povyku, když byl někdo proti očkování proti covidu, protože lidi stejně neochrání a ejhle, za čas se ukázalo, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

12:26 „Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv…