A ještě ke konvoji. Martin Koller květnatě zúčtoval s armádou, Američany i Jiřím Vyvadilem

08.04.2015 20:17 | Zprávy
autor: Martin Koller

Ještě jednou se k průjezdu amerických dragounů Českou republikou v minulém týdnu vrátil pro ParlamentníListy.cz analytik Martin Koller. Jednalo se prý o jakési skromnější prvomájové oslavy, na které se rychle zapomnělo, což některým velmi vadí, a tak téma oddaného spojenectví s USA dále připomínají.

A ještě ke konvoji. Martin Koller květnatě zúčtoval s armádou, Američany i Jiřím Vyvadilem
Foto: Hans Štembera
Popisek: V areálu kasáren 17. listopadu si mohli lidé prohlédnout americkou vojenskou techniku zblízka. I přes nepříznivé počasí byl zájem velký

Nedávno jsme zde zažili politické show jako kdysi na prvního máje, jen poněkud skromnější. Ale dnes už se na něj pomalu zapomnělo, přes zoufalou snahu některých médií stále ho omílat ve stylu normalizačních dob.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

16:45 Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

Prezident Petr Pavel se chystá na summit NATO, ačkoliv podle rozhodnutí vlády nebude vedoucím české …