„Tak už dost. Když se teď, v čase vynucené izolace a práce z domu, mnozí lidé snaží povzbuzovat připomínáním skutečnosti, že i nejdůležitější díla Williama Shakespeara nebo Isaaca Newtona pocházejí z doby, kdy byla Anglie stižená epidemií, odpověď se přímo nabízí: ‚Jenže ani jeden z nich se přitom nemusel o nikoho dalšího starat!‘“ cituje s dovětkem „pure gold“ Jakub Horák z textu Helen Lewisové pro Deník Referendum.
Do diskuze se následně zapojil komentátor Petr Bittner. „Diskuse u Jakuba Horáka mě nezastihla v dobrém rozpoložení. Přináším vám výtah toho nejzásadnějšího,“ uvedl na Facebooku. „Polib si prdel, bratře,“ napsal nejprve jednomu z mužů. „Aby ses neposral, bratře,“ napsal druhému.
„Ale tak mně to je u prdele, já tady nemusím diskutovat. Beztak si tady připadám jako žena v domácnosti, která se snaží něco probrat s opilým mužem, zatímco do ní šťouchá stádo dětí. Sbohem, bratři,“ dodal Bittner.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: vef