Alexander Tomský: Evropa páchá sebevraždu. Češi jsou inteligentní a vidí to

06.10.2016 18:45

Evropa páchá sebevraždu, když praktikuje politiku otevřenosti vůči uprchlíkům. V diskusním pořadu na serveru iDnes.cz to prohlásil politolog Alexander Tomský.

Alexander Tomský: Evropa páchá sebevraždu. Češi jsou inteligentní a vidí to
Foto: Hans Štembera
Popisek: Politolog Alexander Tomský

V diskusi se Tomský střetl s politologem Jiřím Pehem. Ten naopak uvedl, že se problém uprchlické krize, který dominuje i nadcházejícím krajským volbám, zveličuje.

V pořadu zazněly také komentáře Miroslava Koreckého, který se vyjadřuje k jednotlivým tématům. Jako první hovořil o uprchlické krizi.

Celý text je ZDE

„Myslím si, že Evropa páchá sebevraždu,“ prohlásil Alexandr Tomský. „Když pan Korecký říká, že tu uprchlíci nejsou, tak nemá pravdu. Češi jsou inteligentní a ví, že se sem valí miliony lidí,“ řekl a dodal příklad Francie, která se podle něj v příštích desetiletích postupně změní na islámskou zemi.

„Těch milion migrantů je kapka v moři. Je samozřejmě potřeba být více na pozoru a nedělat chyby jako některé západní země - nevytvářet ghetta a zajistit, aby ti uprchlíci nepobírali sociální dávky. Na jedné straně je to reálný problém a na straně druhé je to zveličováno,“ uvedl k tomuto tématu Pehe.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Důležité srovnání s rokem 1969: Publicista odhaluje stejné typy ideologů. Byly tehdy a jsou prý i dnes. A jsou to tyto...

16:20 Důležité srovnání s rokem 1969: Publicista odhaluje stejné typy ideologů. Byly tehdy a jsou prý i dnes. A jsou to tyto...

„Potlačením demonstrací 21. srpna 1969 skončily veškeré naděje na reformu komunistického režimu v ja…