Nemáme dostatek lidí, sil ani financí, abychom stavěli kandidátky ve všech krajích a senátních obvodech. Pokud chceme něco změnit, je nutné spolupracovat s podobně programově laděnými subjekty,“ uvedla Vítová. Zmínila i spolupráci s vlasteneckými spolky a s bývalou šéfkou Energetického regulačního úřadu Alenou Vitáskovou.
Hnutí ANS požaduje systémovou změnu, neboť současná ČR je podle něj pouhou kolonií EU a nadnárodních korporací. Požaduje proto zestátnění strategických hospodářských odvětví, staví se proti ilegální migraci nebo snahám o zrušení poválečných dekretů prezidenta Edvarda Beneše. Před dvěma týdny – v předvečer státního svátku – kvůli tomu uspořádala shromáždění v Táboře.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?
A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?
Další články z rubriky
8:25 Zase jde o peníze. Žantovský odhalil řev mediálních „hlídačů pravdy“
TÝDEN V MÉDIÍCH Kontroverzní návrh Chat Controlu po přepracování odmítají už jen čtyři státy, Česko …
- 7:00 Zaplať 620 korun a ulov Rusa výbušným dronem. Kontroverzní hru si mohou koupit i Češi
- 18:00 Nohavica písničkou nakrknul Pšenáka, Hřebejka i ženu spřaženou s Foltýnem
- 14:04 Budeme s vámi zacházet jako s Maďarskem, padlo z EU na adresu Belgie. Důvodem ruské peníze
- 10:53 Drony, luxusní auta a „Pavlova“ jednotka. Poslanec připomněl, že se ptal Černochové už vloni
- 4:46 Duch Šabatové i stovky odčerpaných milionů. Křečka chce vystřídat Šimáčková Laurenčíková



