Američané nemohou trestat Německo! Z Berlína se ozývá křik kvůli novým protiruským sankcím

31.07.2017 16:58 | Zprávy
autor: vef

Německá ministryně hospodářství Brigitte Zypriesová (SPD) se ozvala proti novým americkým protiruským sankcím. Dopadnou totiž i na německé firmy. Z toho důvodu Zypriesová chce, aby Evropská unie proti USA podnikla protiopatření. Píše o tom server Novinky.cz.

Američané nemohou trestat Německo! Z Berlína se ozývá křik kvůli novým protiruským sankcím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Spolkové republiky Německo

Zypriesová se domnívá, že americké sankce jsou ilegální. Důsledkem zákona totiž jsou sankce proti německým firmám, které jsou součástí projektů alespoň se třetinovou ruskou účastí. A to Zypriesová považuje za porušení mezinárodního práva. 

Původní text ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…