Amnestie pro zloděje, znělo v Olomouci na podporu řidiče Smetany

05.01.2013 21:38 | Zprávy
autor: pan

Před olomouckou věznicí se protestovalo na podporu řidiče Romana Smetany, který přikresloval politikům na jejich billboardech tykadla. Amnestie se ho také týkala, jeden trest si však již dříve musel odsedět.

Amnestie pro zloděje, znělo v Olomouci na podporu řidiče Smetany
Foto: repro YouTube.com
Popisek: Roman Smetana, za počmáraný plakát 100 dní vězení

O protestu informuje iDnes.cz. "Pouštěli z kazeťáků písničku Basama s fixama neboli tykadlový song, který pro Romana Smetanu složila skupina Žamboši," píše server.

Demonstrace se konala v sobotu večer, chvíli po šesté hodině. Před věznicí se sešlo kolem 25 lidí, drželi například transparent s nápisem "Amnestie pro zloděje, slušní za mříže“ či „Svoboda je víc než majetek“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT v plamenech. Dan Vávra vydal šokující VIDEO

16:37 ČT v plamenech. Dan Vávra vydal šokující VIDEO

Budova České televize zahalená v plamenech, exploze a její následné zřícení. Tak vypadá nové AI vide…