Kromě poděkování za ratifikaci dohody o partnerství mezi Arménií a EU Mirzoyan poznamenal, že Arménie má velké naděje a očekávání, že česká strana bude také podporovat zahájení dialogu o liberalizaci vízového režimu, jak informuje arménský server armenpress.am.
Mirzoyan také poděkoval Poslanecké sněmovně České republiky za přijetí usnesení o uznání a odsouzení arménské genocidy a vyjádřil naději, že český Senát bude v tomto Sněmovnu následovat. Podle mluvčího arménského parlamentu existuje řada cest pro budoucí spolupráci mezi oběma zeměmi.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




