Ať je nás více, než těch rudých, mobilizuje voliče TOP 09. Přidala i heslo s „kremrolí“

06.09.2018 17:14 | Zprávy
autor: nab

Výzvou občanům, aby se zúčastnili říjnových komunálních voleb, zahájila dnes TOP 09 horkou část kampaně. Představitelé strany v té souvislosti varovali, že příznivci komunistů k volebním urnám dorazí vždy. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil na mítinku v Praze uvedl, že volby ve městech a obcích jsou stejně důležité jako například loňské volby do Sněmovny, protože jejich výsledek zásadně ovlivňuje životy lidí přímo tam, kde žijí.

Ať je nás více, než těch rudých,  mobilizuje voliče TOP 09. Přidala i heslo s „kremrolí“
Foto: TV Prima
Popisek: Jiří Pospíšil hostem Partie na TV Prima

V prostorách u Písecké brány v Praze 6 nainstalovala TOP 09 šipky, které mají občany nasměrovat do volebních místností. Součástí výzdoby byly také rudé siluety voličů se slogany „K urnám, soudruzi“, „Volím rudě“, „Stoprocentní rudá účast“ či „Po volbách na kremroli“. Pospíšil varoval, že pokud nedorazí do volebních místností víc demokratických voličů, nízká účast nahraje extremistům, komunistům a oligarchům.

Pospíšil připomněl, že KSČM podpořila při hlasování o důvěře ve Sněmovně současný menšinový kabinet ANO a ČSSD. Varoval před tím, aby komunisté měli vliv také na komunální úrovni. „Občané komunální volby podceňují,“ uvedl Pospíšil. Boj o demokracii a svobodu se v Česku vede permanentně a nyní je čím dál víc aktuální, dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…