Až 300 tisíc Pražanů čeká výměna Opencard

08.10.2011 8:46 | Zprávy
autor: vfe

Opencard připraví starosti 300 tisícům Pražanů. Příští rok jejich kartám vyprší platnost a budou si muset osobně dojít pro nové. Město nebude prodlužovat platnost těch starých a navíc už nefunguje doručování kurýrní službou. Píše sobotní MF Dnes.

Až 300 tisíc Pražanů čeká výměna Opencard
Praha převzala správu kartového centra od společnosti Haguess. Firma byla neúměrně drahá. Od té doby přestala fungovat zpoplatněná služba doručování karet domů. Mluvčí projektu Opencard Martin Opatrný neví, kdy bude služba znovu obnovena.

Hlavní město rozhodlo, že neprodlouží platnost stávajících karet, a kvůli bezpečnostním i technických důvodům je vymění.

Město pošle Opencard poštou, pokud si vystojíte frontu u okénka

Podle MF Dnes si lidé budou moci nechat poslat kartu poštou, ale pouze tehdy, pokud si ji objednali osobně u okénka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…