BIS mě sleduje, tvrdí bývalý šéf rozvědky Randák

25.11.2012 18:19

Bývalý šéf Úřadu pro zahraniční styky a informace Karel Randák si podle časopisu Týden myslí, že jej sleduje Bezpečnostní informační služba. Chce ho prý totiž zničit.

BIS mě sleduje, tvrdí bývalý šéf rozvědky Randák
Foto: red
Popisek: Karel Randák má v Nadačním fondu proti korupci na starosti vyšetřování

Randák patří mezi bojovníky proti korupci, spolu s Karlem Janečkem je tváří Nadačního fondu proti korupci. A nejspíš i proto ho chce BIS, jak se on sám domnívá, zničit.

Randák dal dohromady skupinu sedmi lidí z Bezpečnostní informační služby (BIS), rozvědky a URNA, kteří začali pracovat pro fond, a stal se šéfem jeho investigativní sekce. V poslední době na sebe strhl pozornost, když rozdmýchal sérii kauz v pražském dopravním podniku a upozornil na podezřelé zakázky kolem bývalého náměstka ministra práce a sociálních věcí Vladimíra Šišky.

"Stoprocentně vám mohu říct, že mě BIS sleduje, že jsem monitorován a že to souvisí i s mou činností ve fondu," řekl Randák Týdnu rozhovoru. Při osobním setkání dodává: "Vím, že je na mě v BIS připravován materiál, kterým mi chtějí dát ránu do vazu."

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

5:15 Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

TÝDEN V MÉDIÍCH Obrovskou porci demagogie vytasil komentátor Vladimír Mertlík při obhajobě akcí Mili…