Randák patří mezi bojovníky proti korupci, spolu s Karlem Janečkem je tváří Nadačního fondu proti korupci. A nejspíš i proto ho chce BIS, jak se on sám domnívá, zničit.
Randák dal dohromady skupinu sedmi lidí z Bezpečnostní informační služby (BIS), rozvědky a URNA, kteří začali pracovat pro fond, a stal se šéfem jeho investigativní sekce. V poslední době na sebe strhl pozornost, když rozdmýchal sérii kauz v pražském dopravním podniku a upozornil na podezřelé zakázky kolem bývalého náměstka ministra práce a sociálních věcí Vladimíra Šišky.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh