Babiš je zlo, řekla znovu Nerudová. Dá to dohromady s Pavlem

17.01.2023 12:13 | Ze sítí

Danuše Nerudová to podruhé řekla jasně. „Andrej Babiš je zlo“. Šéfa hnutí ANO Babiše označila za zlo poprvé krátce po skončení prvního kola prezidentské volby. Teď tak učinila podruhé. To už stála na tiskové konferenci po boku Petra Pavla, Babišova protikandidáta pro druhé kolo přímé volby hlavy státu, kterého se rozhodla jednoznačně podpořit. Několika způsoby.

Babiš je zlo, řekla znovu Nerudová. Dá to dohromady s Pavlem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Danuše Nerudová a Petr Pavel

Profesorka Danuše Nerudová na tiskové konferenci, na které oznamovala, že skončila v prezidentské volbě třetí, označila šéfa hnutí ANO Andreje Babiše za „zlo“. „Musíme porazit to zlo,“ uvedla.

Generál na tiskové konferenci oznámil, že se dohodli na spolupráci v oblasti sdílení ploch, ale také na společné účasti na některých akcích.

„Jsem přesvědčen o tom, že je potřeba jít dál. A v tomto ohledu je třeba se také zamyslet nad tím, že soupeření z prvního kola zůstalo v prvním kole a teď před kolem druhým jsou karty rozdány jinak,“ popsal situaci. „A pokud chceme něco jiného, a já jsem přesvědčen, že většina lidí chce něco jiného, tak musíme některé rozdíly přehlédnout a nenechat se znechutit, aby ke druhému kolu přišli nejen všichni ti, kteří přišli v kole prvním, ale možná i někteří další,“ rozvedl myšlenku.

Požádal také své podporovatele, aby v rámci možností spolupracovali s dobrovolníky z týmu Danuše Nerudové.

„Budu moc rád, když budou spolupracovat naši dobrovolníci na obou stranách. Právě s vědomím toho, že cíl máme společný. Rád bych ještě jednou požádal všechny, nevzdávejme to. Společně to zvládneme,“ uzavřel generál.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Za volantem od 17

Dobrý den, prý má být možné řídit již od 17,ale pod dohledem. Tím dohledem se myslí kdo? Musímát taková osoba řidičák? A když se ěco stane,ponese daná osoba odpovědnost nebo jak to bude? A od kdy tut možnost zavedete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Erik Best: Smlouva s USA? Toto je za tím. Mnohem víc

8:41 Erik Best: Smlouva s USA? Toto je za tím. Mnohem víc

MONITORING V pořadu Aby bylo jasno moderátorky Jany Bobošíkové byl hostem politický analytik Erik Be…