Babiš se Sobotkou vám připravují další „komunistický“ únor, varují Soukromníci

29. 1. 2016 14:10

Strana soukromníků ČR vytáhla do dalšího kola boje proti ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) a jeho premiérovi Bohuslavu Sobotkovi ČSSD). Vzhledem k tomu, že podnikatele od února čeká povinnost podávat kontrolní hlášení, soukromníci varují před novým Vítězným únorem podobným tomu, kterým nás komunisté uvrhli na 40 let do problémů. K dovršení všeho zlého přijde ještě elektronická evidence tržeb.

Babiš se Sobotkou vám připravují další „komunistický“ únor, varují Soukromníci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kampaň Strany soukromníků ČR

„Kontrolní hlášení, elektronická evidence tržeb, změť zákazů a dalších regulací. Pro všechny podnikatele to bude znamenat další administrativní zátěž a zvýšené náklady, pro některé možná i konec jejich podnikání v podobě pověstného hřebíčku do rakve. Na negativní dopady těchto opatření zejména na živnostníky, kteří přitom zaměstnávají zhruba 260 000 lidí, má upozornit satirická kampaň VÍTĚZNÝ ÚNOR 2016,“ hlásí Strana soukromníků ČR v čele s Petrem Bajerem. Ten podotýká, že šéf státní kasy a majitel Agrofertu Andrej Babiš uplatňuje zvláštní taktiku. Čím je podnikatel menší, tím důraznější si na něj došlápne.

Celé prohlášení Strany soukromníků ČR najdete zde

První místopředseda strany Rudolf Baránek varuje, že s kontrolním hlášením vlastně končí obchodní hlášení. Stát bude vědět, kdo s kým obchoduje, v jakém objemu, jak dlouho a tak podobně. Tyto údaje budou velmi snadno zneužitelné a na to má kampaň upozornit. Jde sice od nadsázku, ale plakáty stylizované do období na počátku 50. let minulého století mají upozornit na to, že socialisticko-populistická vláda vystupuje proti podnikatelům, kterých je třeba se zastat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

U Jílkové se řešily dávky. Padla tvrdá slova kolem Romů z úst Jiřího Ovčáčka

22:57 U Jílkové se řešily dávky. Padla tvrdá slova kolem Romů z úst Jiřího Ovčáčka

Zhoršuje prezident Zeman etnické napětí ve společnosti? Nebo se Romové stali obětí dezinformační kam…