Babiš si objednal průzkum. Výsledek posílá jeho hnutí do sněmovny

19.08.2013 16:54 | Zprávy

Podle průzkumu ppm factum roste podpora neparlamentních stran. Průzkum si u agentury objednalo Babišovo hnutí ANO 2011. Právě jemu průzkum přisoudil pětiprocentní podporu.

Babiš si objednal průzkum. Výsledek posílá jeho hnutí do sněmovny
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Andrej Babiš

83 procent lidí si myslí, že by nové strany měly ve volbách dostat šanci. Pouze tři procenta jsou spokojena se současným stavem společnosti a politiky. Proto voliči opět hledají naději u neparlamentních uskupení, které ovšem v minulosti spíše selhala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: lze

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co je pro vás s vaším platem 50 tisíc?

A myslíte, že se ze všeho dá prostě jen vykoupit? Co třeba odevzdat ten řidičák, což jste jeden čas sliboval a pro příště jezdit předpisově a nelhat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…