Babiš udeřil: Udělám vše pro to, aby tato arogantní vláda skončila a už se nevrátila

30.12.2024 21:40 | Monitoring

Předseda opozičního hnutí ANO se kriticky vyjádřil k vánočnímu projevu premiéra Petra Fialy (ODS). V něm varoval před „prodavači strachu a blbé nálady“. „Je vidět, že pan premiér sází na strašení, protože mu došly nápady a dohnaly ho nulové výsledky,“ komentoval Fialův výrok pro server iDNES.cz Andrej Babiš.

Babiš udeřil: Udělám vše pro to, aby tato arogantní vláda skončila a už se nevrátila
Foto: CNN Prima NEWS
Popisek: Andrej Babiš

Premiér Petr Fiala ve svém vánočním projevu varoval před „prodavači strachu“, kteří podle něj záměrně „šíří blbou náladu“ ve společnosti.

„Pokud hledá původce ‚blbé nálady‘, možná by se mohl ohlédnout za třemi roky vládnutí a jeho okolí by mu mělo přestat svět malovat na růžovo,“ uvedl Andrej Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Natálie Brožovská

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohoda na pivě s Vetchým. Hlavní postava dronové kauzy poslala vzkaz

13:05 Pohoda na pivě s Vetchým. Hlavní postava dronové kauzy poslala vzkaz

Organizátor dodávek dronů na Ukrajinu Jan Veverka a herec Ondřej Vetchý zašli na pivo a informovali …