Babiš „ujel“. Omluvil se za útok na rodinu novinářky

29.01.2018 18:04 | Zprávy

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se dnes omluvil redaktorce internetové televize DVTV Emmě Smetana za slovní útok na její rodinu během sobotní tiskové konference k výsledku prezidentských voleb. Na Twitteru dnes napsal, že se jí za to omluvil hned v SMS a teď to dělá veřejně. Zprávu přinesla ČTK.

Babiš „ujel“. Omluvil se za útok na rodinu novinářky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman přijal demisi vlády premiéra Andreje Babiše. Zároveň ho pověřil dalším vyjednáváním o sestavení vlády nové

Babiš, který v letošních prezidentských volbách podpořil Zemana, se v sobotu odmítl vyjádřit k dotazu novinářky ohledně jeho kritiky Miloše Zemana v roce 2013, místo toho řešil vztah k němu samotnému. „Ale já se můžu vyjádřit, paní redaktorko, k tomu, jak vy přistupujete k mojí osobě. I vaše rodina. Paní Pajerová (matka Emmy Smetana Monika MacDonagh Pajerová), která se stala ze svazačky cestou na Albertov revolucionářkou,“ odvětil Babiš redaktorce.

Dnes na Twitteru napsal, že „ujel“. „Do rodiny se v žádné situaci nekope. Sám to nemám rád. Bylo to zbytečné,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tady jsou. Kdo všechno si přišel plivnout na Macinku Pavlovi pod oknem

4:44 Tady jsou. Kdo všechno si přišel plivnout na Macinku Pavlovi pod oknem

Kdo protestoval proti tomu, aby byl šéf Motoristů Petr Macinka ministrem životního prostředí? U Praž…