Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EU

20. 2. 2019 7:03

Bývalý poslanec ANO Bohuslav Chalupa se na svém facebookovém profilu vyjádřil k uplynulému sněmu hnutí ANO.

Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EU
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

Svůj první status věnoval Chalupa lídryni do voleb do Evropského parlamentu Ditě Charanzové. 

„Vážená paní kolegyně, máte pocit, že členové ‚hnutí ANO ještě z roku 2011‘, 8 let makajících pro politický úspěch ANO, nejsou kvalifikačně, odborně a politicky schopni se ctí splnit očekávání občanů ČR ohledně jejich eventuálního mandátu pro evropský parlament?“ zeptal se Chalupa a zkritizoval Charanzovou za její hlasování pro dle jeho slov různé hovadiny z IQ centrály pošahané Evropské komise. 

„A protože mám celkem dobrou paměť, vím celkem přesně, co se dělo například kolem takzvané odzbrojovací směrnice EU... Levné telefonování je sice ok, ale v porovnání s problematikou nelegální migrace, bezpečnosti, vztahu s Maďarskem, Izraelí atp. jde – a to víme oba – o marginálii, že? Jste mi osobně velmi sympatická (a jistě nejsem sám), naposledy jsme se osobně viděli na konferenci ‚Bezpečná škola‘ – tedy opravdu nic osobního – ale předpoklad, že si pamatujeme historii v maximálním rozsahu jednoho týdne, není úplně správnou politickou a mocenskou úvahou,“ poznamenal Chalupa. Podle svých slov se snažil s Charanzovou xkrát komunikovat, avšak bez výsledku. Následně ji požádal o zveřejnění její vize obrany a bezpečnosti EU, kterou chce prosazovat v rámci jejího eventuálního mandátu pro Evropský parlament. 

„Pokud předseda hnutí ANO z roku 2011 nevnímá, že mu hlavu nafukují lidé, kterých zájmem jsou úplně jiné hodnoty (osobní nebo klientelistický prospěch jistých nově vznikajících kámošů i v hnutí) než znovu postavit Českou republiku ‚na nohy‘ – minimálně na úroveň ekonomického a politického významu a role Československa v předválečné Evropě (Baťa), pak jednoho krutého dne doslova spláče nad výdělkem – ale bude dost těch smějících se bestií, kteří jeho pracovního vytížení a logické neschopnosti sledovat všechny procesy a aktivity lumpů v nižších levelech ANO vytěží – ‚dokud to de‘, co se dá...“ shrnul Chalupa v dalším statusu.

„Je to velká škoda, je to mrhání nesmírným pozitivním potenciálem hnutí a jeho členů a sympatizantů, ve většině těch, co se doslova nezmocnili ‚fleků‘ – a je mi to skutečně upřímně líto... Inflace různých politických ‚Hnití‘ exponenciálně roste, jen jedno má teroticky historický předpoklad udělat, co je třeba – členové hnutí ANO z roku 2011 – necháte si tuto super roli proklouznout mezi prsty?!“ dodal.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • ex-poslanec (2013-2017), zastupitel, obrana a bezpečnost
  • kontrolní výbor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maďarsko: Diktatura, převrat, vystoupení z NATO? Je to jinak. ČT? Nelže, ale... Pohled zkušeného muže

13:55 Maďarsko: Diktatura, převrat, vystoupení z NATO? Je to jinak. ČT? Nelže, ale... Pohled zkušeného muže

Hungarista a historik Robert Pejša, který v Maďarsku trvale žije od roku 2010, pro server kupředudom…