Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EU

20.02.2019 7:03 | Zprávy
autor: vef

Bývalý poslanec ANO Bohuslav Chalupa se na svém facebookovém profilu vyjádřil k uplynulému sněmu hnutí ANO.

Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EU
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Svůj první status věnoval Chalupa lídryni do voleb do Evropského parlamentu Ditě Charanzové. 

„Vážená paní kolegyně, máte pocit, že členové ‚hnutí ANO ještě z roku 2011‘, 8 let makajících pro politický úspěch ANO, nejsou kvalifikačně, odborně a politicky schopni se ctí splnit očekávání občanů ČR ohledně jejich eventuálního mandátu pro evropský parlament?“ zeptal se Chalupa a zkritizoval Charanzovou za její hlasování pro dle jeho slov různé hovadiny z IQ centrály pošahané Evropské komise. 

„A protože mám celkem dobrou paměť, vím celkem přesně, co se dělo například kolem takzvané odzbrojovací směrnice EU... Levné telefonování je sice ok, ale v porovnání s problematikou nelegální migrace, bezpečnosti, vztahu s Maďarskem, Izraelí atp. jde – a to víme oba – o marginálii, že? Jste mi osobně velmi sympatická (a jistě nejsem sám), naposledy jsme se osobně viděli na konferenci ‚Bezpečná škola‘ – tedy opravdu nic osobního – ale předpoklad, že si pamatujeme historii v maximálním rozsahu jednoho týdne, není úplně správnou politickou a mocenskou úvahou,“ poznamenal Chalupa. Podle svých slov se snažil s Charanzovou xkrát komunikovat, avšak bez výsledku. Následně ji požádal o zveřejnění její vize obrany a bezpečnosti EU, kterou chce prosazovat v rámci jejího eventuálního mandátu pro Evropský parlament. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…