Babiši, ty škodná, těš se! hlásí odpůrci ANO. Teď to začne. Česko se postaví EU, zaznělo u Nory Fridrichové

3. 12. 2018 8:31

Facebooková komunita Odstoupit se věnuje premiérovi Andreji Babišovi (ANO). A to s humorem a sarkasmem. V pondělí podle ní začímá regulérní hon na Babiše.

Babiši, ty škodná, těš se! hlásí odpůrci ANO. Teď to začne. Česko se postaví EU, zaznělo u Nory Fridrichové
Foto: screen TN.cz
Popisek: Andrej Babiš v rozhovoru TV Nova

„Jako občané se můžete přidat coby naháněči. Vše probíhá v politické rovině, pozor nic osobního. Hon na babiše spustí všechny strany, protože všem vzal. Po posledním průzkumu je jasné, že vzal i komunistům a okamurovcům a byli by kreténi, kdyby nechali babiše žrát z jejich koryt. Proto si všímejte i skrytě jak začne hon na babiše. Hon bude tak intenzivní, že se někdy babiše budou zastávat i nečekané osobnosti a média. Přichází měsíc, až dva mediální štvanice na největší škodnou v České republice na ing. Andreje Babiše a je možné, že pokud neodstoupí dojde i na mediální lynč a ten by měl přejít do zásahu státu (nějaké konkrétní opatření). Tak jsme zvědaví a rádi se k honu na škodnou připojujeme. Prostě nás čekají týdny skvělé zábavy s ůchylným variotem,“ podotýká skupina s tím, že si přeje politickou smrt prolhanému lháři a podvodníkovi. „Konečně, čekali jsme na to dva roky,“ píše se ve skupině. 

Fotogalerie: - Orbán v Senátu

Předseda Senátu Jaroslav Kubera a premiér Maďarska...
Maďarský premiér Viktor Orbán zavítal na státní ná...
Viktor Orbán přišel také do Senátu a přivítal se s...
Předseda Senátu Jaroslav Kubera
Viktor Orbán přišel také do Senátu a přivítal se s...
Viktor Orbán přišel také do Senátu a přivítal se s...

Anketa

Podporujete Viktora Orbána?

97%
3%
hlasovalo: 14517 lidí

Facebookovou skupinu najdete ZDE.

Skupina se věnuje i aktuálnímu průzkumu preferencí. „Skvělé zprávy ANO potvrzuje svou komunistickou a fašistickou základnu. Do ANO se stahují voliči KSČ a SPD. Není lepší zpráva. Po všem co jsme se o premiérovi dověděli se jeho hnutí vyprofilovalo jako špička pomyslného ledovce a imponuje oběma stranám krajní levice a pravice. Komunisté a fašisté se stahují do ANO. Vnitřní rozklad je jen otázka času, navíc jejich šéf – lhář a zločinec už dnes věští jen špatné zítřky pro nejslabší a nejhloupější,“ píše skupina. 

„ANO může reálně způsobit politickou smrt krajní levici a pravici v parlamentu, může jim vyluxovat voliče a zůstat do blízké budoucnosti jako extrémistický moloch naplněný lží a podvodem. Potom už je jen otázka času, kdy 'umře' vůdce,“ dodává skupina.

Fotogalerie: - Příjezd Viktora Orbána

Příjezd maďarského premiéra Viktora Orbána
Příjezd maďarského premiéra Viktora Orbána ke Kram...
Protest při příjezdu maďarského premiéra Viktora O...
Protest při příjezdu maďarského premiéra Viktora O...
Protest při příjezdu maďarského premiéra Viktora O...
Před příjezdem maďarského premiéra Viktora Orbána ...

Babiš o víkendu čelil zprávám ohledně střetu zájmů a kritiky Evropské komise. V pondělí ráno se mu však dostalo zastání. Obecná analýza nové legislativy EU týkající se evropských dotací podle ministra spravedlnosti Jana Kněžínka (za ANO) ukazuje, že svěřenský fond jako záruka nestrannosti premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše dostačuje a předseda vlády postupoval podle českého práva. Ministryně Alena Schillerová (za ANO) po schůzce s Babišem, Kněžínkem a ministryní pro místní rozvoj Alenou Dostálovou (za ANO) uvedla, že vracení dotací Agrofertu nyní nehrozí. Text právní služby Evropské komise, o kterém o víkendu informoval tisk, není oficiální, zdůraznila.

Střetu zájmů Andreje Babiše se věnoval i včerejší pořad 168 hodin České televize, kde mimo jiné k tématu hovořil novinář z Respektu Jiří Nádoba.

„Závažnost toho dokumentu je v tom, že vlastně po celou dobu, co je Andrej Babiš v politice, tak řešíme, co vlastně je a není ten jeho konflikt zájmů. A tady je poměrně přesně popsáno, že ten konflikt zájmů existuje a že je to problém,“ poznamenal Nádoba.

„Závažnost toho dokumentu taky může spočívat v tom, že může u Andreje Babiše vyvolat určité antagonismy směrem k Bruselu. Může mít Andrej Babiš pocit, že kampaň tady proti němu nedělá jenom česká opozice nebo česká média, ale i bruselští úředníci. A kdo ví, může to třeba nějakým způsobem i poškodit vztah České republiky směrem k evropským institucím,“ dodal Nádoba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…