Babišův politik udeřil: Kdo ničí vlajky USA, je chuligán. Kdo ničí vlajky Číny, je aktivista. Homofob, rasista, ignorování zločinů uprchlíků...

31.03.2016 14:05 | Zprávy
autor: vef

Zastupitel hlavního města Prahy za hnutí ANO Patrik Nacher a majitel portálu Bankovnípoplatky.com se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k uplynulé návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Česku.

Babišův politik udeřil: Kdo ničí vlajky USA, je chuligán. Kdo ničí vlajky Číny, je aktivista. Homofob, rasista, ignorování zločinů uprchlíků...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Podle Nachera jsme v uplynulých dnech byli opět svědky značkování, paušalizování a osočování ze strany jediných nositelů pravdy. „Podle nich to bylo podbízení se, útok na lidská práva, byznys na úkor demokracie a podobně,“ uvedl s tím, že z toho důvodu se na celou věc podíval ze širší perspektivy.

„Kdo ničí americké vlajky, je považován za chuligána. Kdo poškodí ty čínské, je nazýván aktivistou. Kdo udělá politikům na billboardech tykadla, musí do vězení. Setkání anglické královny s čínským prezidentem je symbolem mostu mezi východní a západní civilizací. Setkání českého prezidenta s čínským se označuje za nechutnou zahraniční politiku ČR. Politika jedné Číny je, z úst Karla Schwarzenberga, svého času ministra zahraničních věcí, ukázkou státnické rozvahy a diplomatického nadhledu. Ze strany hlavního města Prahy pak je takové stanovisko považováno za zásadní nerozvážnost a pochybení,“ zmínil mimo jiné Nacher. 

Připomněl také Majdan v Kyjevě, případ Pussy Riot či házení vajíček na prezidenta. „Kdo nesouhlasí s multikulturní politikou, bývá označen za xenofoba, kdo podporuje rodinu, je implicitně homofob, kdo není ochoten pronajmout byt komukoliv, je rasistou. Kdo si hraje na jediného spravedlivého, který stojí nad zákony, je zástupce neziskového sektoru či organizace pro lidská práva. Samozřejmě za peníze daňových poplatníků,“ sdělil také Nacher. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

11:30 Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

Letní prázdniny ještě nezačaly, ale doprava v Praze už kolabuje. Rozsáhlé opravy, uzavírky a omezení…