Babišův poslanec Vyzula cosi slíbil a nedodržel to. Advokátka bije na poplach kvůli očkování dětí

24.04.2015 20:06 | Zprávy

Advokátka spolupracující s Ligou lidských práv Zuzana Candigliota na svém blogu časopisu Respekt ostře kritizuje poslance za záměr prosadit násilné očkování dětí i navzdory přáním rodičů. Ačkoli poslanec Rostislav Vyzula (ANO) sliboval, že bude kontroverzní novela stažena, realita je zcela jiná.

Babišův poslanec Vyzula cosi slíbil a nedodržel to. Advokátka bije na poplach kvůli očkování dětí
Foto: Jovanmandic
Popisek: Očkování dítěte

Autorka upozorňuje, že poslanci sice tvrdí, že kontroverzní návrh zákona, který se vztahuje i k násilnému očkování dětí, byl z projednání stažen. V komunikaci s Ligou lidských práv a spolkem Rozalio brojícímu proti očkování navzdory přání voličů přislíbil předseda sněmovního výboru pro zdravotnictví Rostislav Vyzula (ANO), že kontroverzní novela, jíž se měli poslanci zabývat, bude stažena. Realita ale byla zcela jiná. Na konci dubna už míří do druhého čtení a nelze vyloučit, že po jejím přijetí bude možné děti očkovat např. ve školách i proti vůli rodičů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Rozpad EU

Dobrý den, opravdu myslíte, že je rozpad EU pravděpodobný? Že si kapříci vypustí rybník, a že rozpad země jako třeba Francie nebo Německo dopustí? A vlastně je vůbec rozpad možná jinak, než že z EU většina států vystoupí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…