Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Máme ambici ve sněmovních volbách uspět a bavit se o sestavování vlády, hodnotí po výsledcích krajských voleb šéf Pirátů Ivan Bartoš pro Lidové noviny. Rýsuje se již i možná koalice, která by se na kandidátkách v příštím roce mohla objevit, a tou by bylo spojení Pirátů se Starosty. Spolupráce s vládním hnutím ANO však nehrozí. „Pan premiér jednoduše konstantně lže,“ odsoudil Bartoš Babišova slova, že „Piráti bývali jeho hlavními spojenci“.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zveřejníte ji? Nebo jste to už udělal, stejně jako prezident? Protože jinak je to podle mě nepodložená informace a nic neříkající
Prezident Petr Pavel spáchal ústavní puč, když v rozporu s ústavou nejmenoval na návrh premiéra mini…