Bez roušek nic! Sněmovna odmítla hospodské z Otevřeme Česko – Chcípl PES

22.06.2021 13:40

Jakub Olbert a Jiří Janeček z iniciativy Otevřeme Česko nepředstoupí před petiční výbor Parlamentu na půdě Poslanecké sněmovny. „Podmiňovat vstup testem, očkováním a rouškou do veřejné budovy placené z daní občanů ČR je hanebnost a porušování Ústavy ČR,“ uvedli v prohlášení.

Bez roušek nic! Sněmovna odmítla hospodské z Otevřeme Česko – Chcípl PES
Foto: Repro YouTube CNN Prima News
Popisek: Jakub Olbert, majitel restaurace Šeberák v pražských Kunraticích

„Dnešní slyšení 22. 6. od 16.00 hodin v petičním výboru Parlamentu jsme se rozhodli přesunout do normálního světa. Podmínky vstupu občana do Parlamentu jsou diskriminační a kdybychom je přijali, tak popřeme vše, za co od ledna bojujeme, a to ZA NORMÁLNÍ ŽIVOT BEZ PODMÍNEK,“ rozhorlili se Olbert s Janečkem.

Anketa

Považujete policejní zákrok vůči mrtvému teplickému Romovi za chybný?

hlasovalo: 23861 lidí

„Podmiňovat vstup testem, očkováním a rouškou do veřejné budovy placené z daní občanů ČR je hanebnost a porušování Ústavy ČR. Nebudeme nikdy přistupovat na hru této zločinecké vlády, které Nejvyšší správní soud shazuje jedno neústavní opatření za druhým,“ dodávají a přesouvají slyšení do restaurace Šeberák. „Na ostrov svobody, kde je život bez podmínek,“ uvedli.

„Vždy budeme prosazovat ochranu osobního zdraví na bázi dobrovolnosti tak, jak nám to zaručuje naše ústava. Jsme zásadně proti selekci lidí na základě covid pasu anebo jiných nelegálních nařízení,“ dodali.

„Slyšení v restauraci Šeberák v Praze 4 proběhne v 16.00 hod. Tímto zveme všechny poslance Petičního výboru a i ostatní poslance, aby splnili svou povinnost a zúčastnili se slyšení k petici Za normální svět, kterou podepsalo více než 20 tisíc občanů ČR,“ zakončili.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

19:20 Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

Každému volebnímu hlasování by měl být někdo přítomen kvůli kontrole. Bývalý a zkušený politik ODS V…