Bez sociální demokracie nelze řešit krizi, řekl Fico

12.11.2011 11:37 | Zprávy

Předseda opoziční slovenské strany SMER-SD Robert Fico na programové konferenci ČSSD prohlásil, že krize nejde řešit bez sociální demokracie. Nová vláda na Slovensku by podle něj měla být silná a stabilní a přijímat opatření na základě sociálního dialogu.

Bez sociální demokracie nelze řešit krizi, řekl Fico
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Fico

„Bez sociální demokracie není stát schopen řešit krizi. Na našem příkladu je vidět, že jsme jedinou stranou, která má ucelený program a recept na řešení krize," řekl Fico pro ČT24.

„Nová vláda musí být silná a stabilní, proevropsky orientovaná a musí přijímat opatření na základě sociálního dialogu. To za posledních 15 měsíců chybělo," vadí Ficovi.

Zavede Slovensko Jánošíkovskou daň?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„On mě zesměšňuje a jezdí do Kremlu.“ STANař chce vystrnadit Dostála z funkce

17:50 „On mě zesměšňuje a jezdí do Kremlu.“ STANař chce vystrnadit Dostála z funkce

Starosta z Tetína Matěj Hlavatý (STAN) se na sociální síti X vymezil vůči „odborníkovi z dovozu“ Ond…