Běžci uctí hrdiny země stokilometrovou štafetou z Prahy do Kolína

28.10.2018 6:23 | Zprávy
autor: mp

Běžci dnes uctí památku hrdinů české historie stokilometrovým štafetovým během z Prahy do Kolína. Startuje se v 06:00 z pražského Václavského náměstí, předpokládaný doběh na kolínské náměstí je zhruba v 16:45. Zprávu přinesla ČTK.

Běžci uctí hrdiny země stokilometrovou štafetou z Prahy do Kolína
Foto: Archiv IN
Popisek: Vlajka ČR na budově parlamentu

Předávky jsou nejčastěji u památníků světových válek, kde běžci vzdají symbolický hold padlým bojovníkům, uvedl za pořadatele Leoš Bešťák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Doprava

Vy se věčně oháníte tím, jak je v Praze skvěle řešeno MHD. Uvědomujete si, že doprava v Praze není jen MHD? Co jste udělal proti kolonám nebo třeba pro lepší dostupnost parkování? Navíc i to MHD má trhliny – třeba stavba metra D.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

20:45 Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

Ukrajina jako vazalský stát NATO. Politolog z univerzity v kanadské Ottawě Ivan Kačanovský v novém r…