Biden, loutka sluníčkářů. Okamura má obavy

03.11.2020 22:10

O čtyři roky uřadování v Bílém domě se dnes utkají Donald Trump a Joe Biden. Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se tématu věnuje na svém facebooku. „Biden, loutka sluníčkářů, znamená podporu migrace,“ říká na adresu bývalého viceprezidenta a dlouholetého senátora Joea Bidena, který se postaví současné hlavě státu.

Biden, loutka sluníčkářů. Okamura má obavy
Foto: Repro Youtube
Popisek: Předseda SPD, Tomio Okamura
reklama

Prezident USA Donald Trump varoval, že „národ bez hranic není národem“, když projevoval svou „upřímnou soustrast“ Francii kvůli „zběsilému útoku islamistického teroristy“, při němž byl pedagog veřejně sťat za předvádění obrázků islámského proroka Mohameda během hodin svobody vyjadřování, připomíná Okamura.

„Trump je podle mě určitě lepší volbou než loutka globalistů a sluníčkářů Joe Biden,“ dodává.

„Bezpečnost před imigrací je národní bezpečností, pamatujte na to,“ připomíná dále Trumpova slova, která pronesl ke svým příznivcům při shromáždění v Janesville ve Wisconsinu. „Musíme mít hranice. Národ bez hranic není národem,“ řekl také. „V tom má naprostou pravdu,“ podotýká předseda hnutí SPD.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Prezidentské volby v USA budou zásadní pro celosvětovou politiku. „Přes jasné výhrady k současné politice USA je nutné doufat, že republikánský prezident Trump obhájí svůj mandát. Vítězství protikandidáta Bidena by znamenalo zásadní ohrožení svobody, demokracie i míru ve světě. Šlo by o vítězství globalistů usilujících o globální světový řád,“ upozorňuje dále politik.

Je zde podle jeho slov reálná hrozba, že globalisté použijí veškeré metody zpochybnění regulérnosti voleb a zpochybní i jejich výsledek v případě své porážky. „Biden znamená podporu migrace, diktatury menšin včetně využití totalitního řízení pod záminkou boje s nákazou. Takové obavy sdílejí svobodomyslní občané USA,“ zakončuje Okamura.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Beran u Xavera. To zase bude křiku...

17:25 Profesor Beran u Xavera. To zase bude křiku...

Epidemiolog a vakcinolog Jiří Beran byl hostem rozhovoru na XTV. Výrazně doporučoval očkování, podle…