Bobošíková k vládě: Je to ztělesnění lidské i politické žumpy

10.04.2012 20:00 | Zprávy
autor: ahe, olb

Ani předsedkyně Suverenity Jana Bobošíková si v reakci na současnou vládu a právě ukončenou další vládní krizi, nebere servítky. Hovoří dokonce o "žumpě", která ničí demokracii.

Bobošíková k vládě: Je to ztělesnění lidské i politické žumpy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková

"Tato vláda ztělesňuje politickou i lidskou žumpu. Ničí od svého vzniku víru v demokracii, férovost i slušnost. Dnešní dohoda na tom nic nemění," sdělila Bobošíková ParlamentnímListům.cz bezprostředně po oznámení výsledku jednání K12 v úterý večer.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O 159 miliard nás okradli, sypal ze sebe Babiš před jednáním EU a hrozí akcí

11:51 O 159 miliard nás okradli, sypal ze sebe Babiš před jednáním EU a hrozí akcí

V Belgii startuje neformální summit lídrů EU. Český premiér Andrej Babiš vystoupil ještě před začátk…