Bohuslav Sobotka nastoupil do práce

14.01.2019 7:05

Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je konzultantem. Jak píše server Neovlivní.cz, radí mmo jiné také bývalému federálnímu poslanci Janu Vildovi.

Bohuslav Sobotka nastoupil do práce
Foto: Twitter
Popisek: Bohuslav Sobotka jede metrem. Foto koluje po sociálních sítích
reklama

Společnost Jana Vilda obchoduje se zdravotnickými potřebami a přístroji. Sobotka by u něj měl fungovat v roli finančního šéfa. Jak bývalý premiér tvrdí, klientů má více, jejich jména ale prozrazovat nechce. Uvádí, že působí jako osoba samostatně výdělečně činná. Věnuje se podle svých slov klientům z privátní oblasti ze zahraničí i z Česka. 

Původní text ZDE.

„Nezlobte se, ale jsme soukromá společnost a nestojíme o to stát se předmětem veřejného zájmu. Třeba vám něco řekne pan Sobotka sám,“ řekl Jan Vild serveru Neovlivní.cz na otázku, zda pro něj skutečně Sobotka pracuje. 

Závěrem se pak server věnuje tomu, že Sobotku s Vildem spojuje advokát Radek Pokorný– v premiérské éře Sobotky byl zákulisním hráčem číslo jedna, s Vildem jej pak spojuje studium práv. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…