Bulvár: Poslankyně poslední den ve sněmovně plakala. Kolegyně z LIDEM sbalila medvídka

22.08.2013 9:04 | Zprávy

I bulvární deník Blesk sledoval rozpuštění dolní komory Parlamentu a přinesl některé zajímavosti z poslední schůze a následného vyklízení pozic. Loučení poslanců se sněmovnou se prý uskutečnilo s úsměvem i v slzách.

Bulvár: Poslankyně poslední den ve sněmovně plakala. Kolegyně z LIDEM sbalila medvídka
Foto: Štěpán Kotrba
Popisek: Poslankyně Ivana Levá

Podle deníku Blesk mnozí poslanci těžce nesou, že končí o devět měsíců dříve, než měl trvat jejich mandát. Komunistická poslankyně Ivana Levá dokonce plakala. Blesk píše, že „jako želva“. Deník to dokládá fotografií plačící poslankyně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Menu bez masa. V Evropské komisi chtějí změnit, co si dáte k obědu

13:01 Menu bez masa. V Evropské komisi chtějí změnit, co si dáte k obědu

Budou muset Evropané změnit své stravovací návyky? Aktuálně revidovaná směrnice o průmyslových emisí…