Cítím se nevinen, zdůrazňuje muž z kauzy Šiška. Zločin se prý nestal

03.10.2012 14:26

Ředitel odboru informatiky MPSV Milan Hojer bude stíhán na svobodě. Rozhodl o tom soud s tím, že Hojer byl pouze jakousi prodlouženou rukou někdejšího náměstka ministr Drábka. Sám Hojer novinářům řekl, že cítí nevinen a nic, co zaznělo v obviněních se ve skutečnosti neodehrálo.

Cítím se nevinen, zdůrazňuje muž z kauzy Šiška. Zločin se prý nestal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Čtvrteční sněmovna byla ve znamení interpelací. Účast byla jak na zápasu okresního přeboru.

"Cítím se nevinen a věci, které jsou tam zmiňované, se nestaly," prohlásil po skončení jednání. Řekl, že plnil svoji práci. Neměl prý vliv na zadávání veřejných zakázek, nebyl ani na žádném jednání ohledně vypisování tendrů. Je přesvědčen i o nevině svého nadřízeného. Šiškův právní zástupce se zatím nechtěl k případu ani postoji svého klienta vyjadřovat. Uvedl, že ho náměstek nezbavil mlčelivosti.

Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) v úterý Šišku odvolal z funkce, zatím mu ale odvolací dekret nepředal. Řekl také, že pokud se prokáže, že náměstek spáchal trestný čin, z ministerské funkce odstoupí.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: čtk, mp

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

svoboda slova

Cituji vás: ,,„Pak tu ale máme spoustu věcí označovaných za ‚dezinformační narativ‘ a podobně, kdy je zřejmé, že se toto označení používá jen jako zbraň proti politickým oponentům." Je zajímavé, že to říkáte zrovna vy, když tato vláda, kde je i ODS a ostatně hlavně sám Fiala dost často toto dělá a n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

13:21 O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

Že se nakupovat v Polsku už nevyplatí? Možná nesouhlasí Češi, kteří si koupili kilo krůtích prsou v …