Co si Němci nechají ještě líbit? Další útok mládežníků. V přesile. Petr Robejšek varuje

12.11.2019 13:53

V Drážďanech se skupina dětí dopustila brutálního útoku vůči ospalému muži. Dovolil si je napomenout. Mentor dnes již neexistujících Realistů tvrdí, že se útoku dopustily afghánské děti, a ptá se, proč by to Němci měli u sebe doma trpět.

Co si Němci nechají ještě líbit? Další útok mládežníků. V přesile. Petr Robejšek varuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Velvyslanectví Německé spolkové republiky v Praze

V každém českém autobuse se najde kladívko, který mohou cestující rozbít okno, pokud dojde k opravní nehodě a z autobusu nebude možné dostat se ven klasicky dveřmi. V Drážďanech, nedaleko severních českých hranic, se však takového kladívka chopily dvanáctileté děti a přímo v autobuse zranily šestatřicetiletého muže poté, co se pokusil je umravnit. Informuje o tom server německého deníku Bild.

Anketa

Je pro vás Václav Havel hrdina?

9%
91%
hlasovalo: 38889 lidí

Server popsal počínání skupiny dětí jako brutální útok na šestatřicetiletého muže. Přitom podle mluvčího policie Marka Laske neudělal muž nic jiného, než že požádal děti, aby se ztišily. „Muž požádal skupinu, aby se ztišila. Dvanáctiletý chlapec ho poté kladívkem určeným pro stav nouze udeřil do hlavy,“ uvedl mluvčí.

Vzhledem k věku pachatelů se však dětem nic nestane, i když policie jejich případ prošetří.

Zakladatel dnes již neexistující strany Realisté Petr Robejšek na sociální síti Facebook konstatoval, že šlo o útok afghánských dětí, ačkoli Bild o národnosti dětí nic neřekl. A položil si otázku, proč by rodilí Němci měli strpět zločiny lidí, kteří v Německu žádají o azylovou ochranu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…