Covid: Migranti trpí! Víc než jiní. Merkelová má o ně strach

20.10.2020 12:34 | Zprávy

Angela Merkelová má obavy o migranty. Prý se, asi na rozdíl od obyčejných Němců, bojí o práci. V Německu se taky očekává nárůst počtu nakažených. Mají si Němci vzít příklad z České republiky? Saský premiér žádá pomoc armády. Zprávu přinesl DW.com.

Covid: Migranti trpí! Víc než jiní. Merkelová má o ně strach
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Projev kancléřky Angely Merkelové k opatřením proti šíření koronaviru, 18. března 2020

„Koronavirová pandemie postihuje obzvláště tvrdě migranty,“ varovala německá kancléřka Angela Merkelová v pondělí. Kancléřka také řekla, že ti, co přišli do Německa ze zahraničí, by neměli být opomíjeni, ani když je země zasažena druhou vlnou viru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: AZy

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

5:00 Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

Larvy lezoucí po regálech, zkažené lahůdky, plesnivé salámy a šizený sýr. Před takovými potravinami …