Další mrtví: 35 lidí ušlapáno na pohřbu generála Kásima Sulejmáního

07.01.2020 10:48 | Zprávy
autor: vef

Íránská státní televize podle agentury AP informuje, že na pohřbu generála Sulejmáního v íránském Kermánu dav ušlapal 35 lidí a 48 lidí bylo zraněno. Pohřeb byl kvůli neštěstí odložen.

Další mrtví: 35 lidí ušlapáno na pohřbu generála Kásima Sulejmáního
Foto: Repro Facebook
Popisek: Íránský generál Kásim Sulejmání

Sulejmání, který velel oddílům Kuds a který byl na americkém seznamu teroristů, zemřel v pátek při raketovém útoku z amerického dronu u letiště v Bagdádu. Spolu s ním přišel o život, kromě dalších lidí, zástupce velitele vlivných iráckých milicí Abú Mahdí Muhandis.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

103 596 Kč si naúčtoval úřad v Brně za dotaz o neziskovce

9:24 103 596 Kč si naúčtoval úřad v Brně za dotaz o neziskovce

Blížící se sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně vyvolává silné kontroverze. Občané se obracejí…