Debata skončila. Miroslava Němcová začala plivat na Babiše jak divá

11.01.2023 22:45 | Ze sítí

„Debata skončila. Sluší se poděkovat paní Nerudové a panu Pavlovi, že přišli. Jejich účast v debatě znamená, že si občanů váží a chápou odpovědnost vůči nim. Zbabělec AB lidmi okázale opovrhuje už v kampani. Jako prezident by z nich měl jenom rohožku,“ řekla senátorka Miroslava Němcová (ODS) poté, co skončila debata mezi Petrem Pavlem a Danuší Nerudovou na CNN Prima News. A ozvaly se i další hlasy.

Debata skončila. Miroslava Němcová začala plivat na Babiše jak divá
Foto: Repro ČT24
Popisek: Senátorka Miroslava Němcová v Událostech, komentářích

„V hlasovací anketě při diskusi prezidentských kandidátů na CNN Prima News naposledy jednoznačně vyhrál pan Jaroslav Bašta. Dnes se to povedlo panu Petru Pavlovi. Nezbývá, než sportovně poblahopřát oběma,“ poznamenal k výsledkům dnešní debaty na CNN Prima News exposlanec Miroslav Kalousek (TOP 09).

„Upřímně, kdybych měl chystat Andreje Babiše na zítřejší debatu, tak bych fakt nevěděl, co dělat. U PP i DN je vidět obrovský progres. 3 lidi plus moderátor, AB v menšině, to bude extrémně složitý. Osloví svoje, ale kde brát...“ poznamenal novinář Michal Půr.

„Škoda, že kandidáti v podstatě neumí říct, že mají nějakou chybu, že se něco nepovedlo, že nejsou vždycky 100%. Rehabilitace slabostí – pro všechny generace,“ nechala se slyšet v reakci na debatu moderátorka Linda Bartošová.

„Jedna důležitá zpráva z debaty na Primě: bez Babiše bude líp. Pavel i Nerudová jsou o deset koňských délek lepší než on. Na rozdíl od AB, oni dva mluví a má to velmi často hlavu a patu,“ zareagoval novinář Jaroslav Kmenta.

„Debata skončila. Sluší se poděkovat paní Nerudové a panu Pavlovi, že přišli. Jejich účast v debatě znamená, že si občanů váží a chápou odpovědnost vůči nim. Zbabělec AB lidmi okázale opovrhuje už v kampani. Jako prezident by z nich měl jenom rohožku,“ řekla senátorka Miroslava Němcová (ODS). 

„Snažím se pochopit dotaz či nějaký čas dotazy na roli Petra Koláře v podpoře Petra Pavla. Snažím se i pochopit racio dotazů ohledně potenc. střetu zájmů. A nejde mi to. Je to laciná a hloupá snaha a přitom stačí se podívat na profesionální kredit PK. Proč by někdo z byznysu nemohl podporovat prezidentského kandidáta a radit budoucímu prezidentu? Určitě to nebude mít ani za mák něco společného s tím současným hnojem a dříve okolím VK,“ uvedl někdejší europoslanec Pavel Telička.

„Oba byli dobří, Pavel asi mírně lepší. Btw, člověk se z té debaty mohl dozvědět mnohem víc věcí než z debaty na ČT. Ale příště škrtnout ty diváky ve studiu! Jaký bude dopad dnešní debaty? No, podle mě skoro nulový dopad v souboji Pavel versus Nerudová. Na druhou stranu oba ukázali, že asi budou potenciálně dobří prezidenti. Což je vcelku průser pro Babiše. Jo, v dnešní debatě fakt asi prohrál Babiš,“ sdělil profesionální volební sázkař Michal Sirový.

reklama

autor: vef

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Papaláši

Nemáte dojem, že se vy politici, evidentně SPD nevyjímaje, chováte jako papaláši? Přijde vám etické zvyšovat si platy, když většině lidem klesají, a když ještě k tomu pobíráte náhrady? Navíc podle vás je v pořádku a etické vůči nám lidem, kteří vše platíme z našich daní, pobírat náhrady v plné výši,...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

babiš ty nuly z pětikolky sestřelí již v prvním kole, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusetarik123 , 12.01.2023 10:29:35

|  6 |  0

Další články z rubriky

Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

20:25 Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

Vystoupení Danuše Nerudové v superdebatě lídrů kandidátek do eurovoleb jako „historický debakl“ zhod…