Demisi, demisi!

18.04.2023 18:40 | Zprávy

Demonstrace Česko proti bídě na Václavském náměstí. Po skončení se účastníci vydali na pochod k úřadu vlády. Průvod se táhl od Hlávkova mostu po Strakovu akademii

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Až na pár , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMivoj , 18.04.2023 20:30:38
tupců co se halili do zlutomodreho hadru byly vidět jen naše české vlajky,, Krásný pohled,,Fajn lidi,, Češi,, Vepřík z Řeporyjí byl jako vřed,,Kdypak bude pozván za podněcování k vypalování a vybíjení venkova,,??

|  8 |  0

Další články z rubriky

Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

21:17 Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

Paříž ochromily násilnosti. Oslavy triumfu PSG ve fotbalové Lize mistrů maji na kontě 219 zraněných …