„Především chci zdůraznit, že to nechci hlavně nijak dramatizovat. Člověk ve vrcholné politice musí občas s výhrůžkami i tohoto typu počítat. Navíc čelím podobným hrozbám už podruhé. Obrátila jsem se proto na policii, nijaké zásadní opatření ale dělat kvůli tomu nemíním,“ uvedla Karolína Peake pro ParlamentníListy.cz. Jak dodala, o policejní ochranu nepožádala a nemá to ani v plánu.
Stejně tak neplánuje nějaké speciální zesílení bezpečnosti u svých dětí, které nechce takovými informace vystavovat stresu. „Myslím, že postačí, když je informován o možném nebezpečí můj manžel,“ podotkla Peake. Výhrůžky se k ní dostaly prostřednictvím emailu.
Jak přiznala, poprvé čelila výhrůžkám před půl rokem, ty však byly směřovány pouze na její osobu. Právě tenkrát se seznámila s detektivem, který pomáhal člověka, který za výhrůžkami stál, odhalit a pomáhá i nyní.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.



