Děvčata, pozor na muslimy. Německé orgány vydávají oficiální varování před běženci

8. 11. 2015 8:45

Průzkumy ukazují, že se Němci bojí růstu islámských komunit v zemi. Kvůli radikálům, ale i kvůli možnému nárůstu zločinu obecně. Sasko-anhaltský svaz učitelů varuje dokonce mladé dívky před sexem s muslimskými imigranty. Německé levici se to velmi nelíbí.

Děvčata, pozor na muslimy. Německé orgány vydávají oficiální varování před běženci
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

„Rozhořčení u části německých politiků vyvolal editorial, úvodní text, v aktuálním vydání magazínu svazu učitelů ve spolkové zemi Sasko-Anhaltsko (Philologenverband Sachsen-Anhalt). Článek fakticky obsahuje varování mladým ženám před sexem s muslimy a dále se v něm jeho autoři kriticky vyjadřují k nynější uprchlické vlně, jíž označují za ‚imigrantskou invazi‘.“ Informuje o tom server Týden.cz.

Mladé ženy by si prý měly dát pozor na sexuální obtěžování v dopravních prostředcích, v supermarketech a tak podobně. Pod varovným textem jsou podepsáni předseda sasko-anhaltského svazu učitelů (PhVSA) Jürgen Mannke a jeho zástupkyně Iris Seltmann-Kukeová. Autoři následně upozorňují, že v muslimských zemích ženy nemívají rovnoprávné postavení s muži. V Evropě bychom to měli mít na paměti.  

Stephan Dorgerloh, socialista (SPD) a ministr kultury Saska-Anhaltska pro list Mitteldeutsche Zeitung poznamenal, že učitelský svaz šíří fámy a polopravdy. Podle zemské předsedkyně Die Linke Birke Bullové článek dokonce balancuje na hraně štvaní jedné skupiny lidí proti druhé. Mannke však kritiku odmítá. Podle vlastního názoru nešíří žádné rasistické názory a tlaku některých politiků neustoupí. Nenechal se zastrašit komunisty, nenechá se zastrašit ani dnes.

Průzkumy ukazují, že se Němci stavějí spíše na stranu autorů editorialu než na stranu ministra. „Strach, že se v Německu zvýší pouliční kriminalita, má 76 procent Němců. Obavu z posílení terorismu sdílí 75 procent Němců. Celých 53 procent se bojí, že je ohrožena prosperita,“ doplňuje server.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To jsou věci. Kdo že přijde místo „ministra-opisovatele“? Erik Best to odhalil a my zjistili více

12:40 To jsou věci. Kdo že přijde místo „ministra-opisovatele“? Erik Best to odhalil a my zjistili více

Když ve středu po patnácté hodině předseda ČSSD vyslovil jméno nové ministryně práce a sociálních vě…