Diplomat Kolář se vyjádřil: Zemanovi dochází síly. Už jen tak slabě pšouká. Sice to ještě dost smrdí, ale...

30. 3. 2018 16:31

Diplomat Petr Kolář vyjádřil na svém facebookovém profilu radost z vydání ruského hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států.

Diplomat Kolář se vyjádřil: Zemanovi dochází síly. Už jen tak slabě pšouká. Sice to ještě dost smrdí, ale...
Foto: Reprofoto youtube.com
Popisek: Jevgenij Nikulin.

„Zase jedna dobrá zpráva. Hodně dobrá. Nikulin byl vydán do USA. Mimo jiné to znamená, že i nadále můžeme být Spojenými státy pokládáni za solidního spojence, jakkoli se již dlouhodobě především z Hradu snaží ze všech sil nás tlačit úplně jinam. V poslední době se ale snad ukazuje, že Miloši Zemanovi síly dochází. Že už jen tak slabě pšouká. Sice to ještě pořád dost smrdí, ale ty jeho čínsko-ruské plyny už nás neotráví,“ řekl velmi zostra Kolář.

„Zdá se, že vláda, i když v demisi, se nechce nechat Zemanem vydírat a historicky se definitivně znemožnit. Ministr Pelikán se zachoval správně, principiálně a odpovědně. Já, coby občan, který ANO nevolí, smekám a děkuju! I premiéru Babišovi. V zahraniční politice mi dělá poslední dobou radost. A Zemanovi ukázal prostředník. Což je dobře,“ uzavřel.

Celý příspěvek Petra Koláře:

Zase jedna dobrá zpráva. Hodně dobrá. Nikulin byl vydán do USA. Mimo jiné to znamená, že i nadále můžeme být Spojenými státy pokládáni za solidního spojence, jakkoli se již dlouhodobě především z Hradu snaží ze všech sil nás tlačit úplně jinam. V poslední době se ale snad ukazuje, že Miloši Zemanovi síly dochází. Že už jen tak slabě pšouká. Sice to ještě pořád dost smrdí, ale ty jeho čínsko-ruské plyny už nás neotráví. Zdá se, že vláda, i když v demisi, se nechce nechat Zemanem vydírat a historicky se definitivně znemožnit. Ministr Pelikán se zachoval správně, principiálně a odpovědně. Já, coby občan, který ANO nevolí, smekám a děkuju! I premiéru Babišovi. V zahraniční politice mi dělá poslední dobou radost. A Zemanovi ukázal prostředník. Což je dobře.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bordel v ČT? Je jasno. Nahrávka, na kterou se čekalo. „Lidé ČT věří a mají ji rádi,“ padlo na ní

18:52 Bordel v ČT? Je jasno. Nahrávka, na kterou se čekalo. „Lidé ČT věří a mají ji rádi,“ padlo na ní

V Poslanecké sněmovně se v týdnu konal seminář k financování České televize. Za zavřenými dveřmi se …