Dlouhý respektuje vyřazení z boje o Hrad. Zeman mu popřál úspěšný život

13.12.2012 15:41 | Zprávy

Vladimír Dlouhý dával už před rozsudkem Nejvyššího správního soudu najevo, že se zřejmě neobrátí na Ústavní soud, pokud bude z prezidentského klání skutečně vyřazen. Po vyslovení tohoto verdiktu jen tato slova znovu potvrdil. Informuje o tom server Novinky.cz. Jan Fischer označil rozhodnutí soudu za správné a Miloš Zeman popřál vyřazeným protikandidátům úspěšný život.

Dlouhý respektuje vyřazení z boje o Hrad. Zeman mu popřál úspěšný život
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Dlouhý odstartoval podpisovou kampaň pro svou prezidentskou kandidaturu

„Pokud můj právní tým neshledá v odůvodnění Nejvyššího správního soudu zásadní pochybení, budu postupovat v souladu se svými dřívějšími prohlášeními a nebudu hledat zastání u Ústavního soudu," uvedl Dlouhý, který si chce ponechat čas na zvážení do pondělí 17. prosince. Zároveň však vyjádřil přesvědčení, že hranici padesáti tisíc podpisů překonal. Spolu s ním u soudu neuspěl ani senátor Tomio Okamura. Jana Bobošíková se vrací do hry.

Zvítězil zdravý selský rozum, míní Fischer

Jan Fischer prohlásil, že návratem Jany Bobošíkové a vyřazením Vladimíra Dlouhého i Tomia Okamury v zásadě zvítězil zdravý rozum. Postup Ministerstva vnitra v případě Jany Bobošíkové se mu nelíbil jako statistikovi a ale ani jako člověku užívajícímu zdravý selský rozum.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prošacovali občany, aby mohli slyšet Fialu. A pak se někteří divili

10:21 Prošacovali občany, aby mohli slyšet Fialu. A pak se někteří divili

„Nebudeme se muset, pane premiére, už skládat z našich učitelských platů na uklízečku, jako tomu byl…