Do politiky jdou často lidé, kteří předtím neuspěli, řekla na Frekvenci 1 pardubická primátorka

15.06.2014 18:04 | Zprávy

Původně Štěpánka Fraňková působila jako lékařka, posléze však vstoupila do politiky. Ve volbách v roce 2010 se dostala do Poslanecké sněmovny, v témže roce se ale funkce vzdala, aby se stala primátorkou Pardubic. Nyní připouští, že samozřejmě by bylo vše jednodušší, kdyby zůstala lékařkou.

Do politiky jdou často lidé, kteří předtím neuspěli, řekla na Frekvenci 1 pardubická primátorka
Foto: Redakce
Popisek: MUDr Štěpánka Fraňková

„Samozřejmě, že jednodušší by bylo zůstat v nemocnici a vrtat si ty šroubky,“ připustila v Pressklubu na Frekvenci 1 primátorka Štěpánka Fraňková. Jako lékařka totiž působila na oddělení úrazové chirurgie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černé na bílém: EU si platí své novináře, aby „vyšetřovali“ její kritiky

16:15 Černé na bílém: EU si platí své novináře, aby „vyšetřovali“ její kritiky

Novináře, kteří se navenek prezentují coby nezávislí, platili nejen Američané. Investigativní organi…