Dobrých a poctivých lidí žije v Česku stále dost, raduje se Okamura

10.09.2012 11:58

Kandidát do Senátu Tomio Okamura dospěl k přesvědčení, že v Česku stále žijí poctiví lidé, a to i navzdory tomu, že z médií zpravidla slýcháme o těch nepoctivých. Známý podnikatel totiž na jedné benzínce ztratil pět set korun, a byl velmi příjemně překvapen, když mu bankovka přišla na jeho adresu poštou. Dalo mu to prý novou chuť do práce.

Dobrých a poctivých lidí žije v Česku stále dost, raduje se Okamura
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Volební vůz Tomia Okamury
reklama

Známý podnikatel Tomio Okamura, který letos na Zlínsku kandiduje do horní parlamentní komory, zažil na vlastní kůži velmi zvláštní věc. Tratil 500 korun. N benzínové pumpě ztratil 500 korun, ale zaměstnankyně pumpy je později našla a zaslala mu je poštou. Kandidát na senátora je tímto jednáním tak mile zaskočen, že tuto příhodu uveřejnil na sociální síti Facebook. Svědčí to prý o tom, že dobrých lidí žije v Česku stále dost, což Okamurovi vlévá do žil.

Známá tvář

"Stala se mi neuvěřitelná událost. Dnes mi přišel dopis od zaměstnankyně benzinové pumpy Unicorn, Kozlov, Velký Beranov na dálnici D1 směr z Prahy do Brna paní Jany Čutkové a v něm byla vložená 500 Kč bankovka a napsáno, že mi na této pumpě v pátek 31.8. vypadla tato bankovka při platbě do regálu. A omlouvají se mi, že mě už nestačili upozornit, jelikož jsem odjel. A že jsou rádi, že mi bankovku můžou poštou vrátit. To je skutečně neuvěřitelná poctivost, jsem nadšený a tato událost mi hned vlila do žil elánu. Je vidět, že je mezi námi pořád tolik slušných lidí!" raduje se Okamura.

Podnikatel paní Čutkové ještě jednou děkuje a vyzývá čtenáře, aby si na ni vzpomněli vždy, když pojedou okolo. Nabízí se však otázka, zda by se podobného příjemného překvapení dočkal i někdo, do není tak známý, jako tento podnikatel. Obchodník by přece jen těžko zjišťoval totožnost někoho, koho nezná z médií.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Zabijáci přepisují dějiny.“ Putin na Rudém náměstí. V ČR nebylo

22:01 „Zabijáci přepisují dějiny.“ Putin na Rudém náměstí. V ČR nebylo

„Dnes jsme svědky toho, že se přeživší členové vražedných komand a jejich následovníci snaží přepsat…