Doktor Macek o bruselských recesistech a krásných Karlových očích

15.02.2013 11:12

Miroslav Macek se na svém blogu pobavil nad několika zmatky, které jsme sledovali v minulých dnech. Jen netuší, zda jsou většími recesisty evropští politici, schopní během několika hodin zcela změnit své prognózy, nebo mluvčí policejního prezidia, schopná vysvětlit jakoukoliv blbost svého šéfa.

Doktor Macek o bruselských recesistech a krásných Karlových očích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek s manželkou Petrou
reklama

Například evropští politici, kteří ještě před pár hodinami mluvili o tom, jak je krize za námi a konečně přichází oživení. Jenže pak se najednou začalo připouštět, že se Evropa potácí na prahu recese. „Jen jedno je jisté: jsou ale ti eurounijní politikové recesisté,“ baví se Macek.  

Policejní prezident Martin Červiček si zase před novináři trochu poupravil počty trestných činů a přestupků, které za šest týdnů napáchali amnestovaní vězni. Když se nad tím novináři pozastavili, následovalo neuvěřitelné vyjádření tiskové mluvčí prezidia: „Ta čísla berte jen jako orientační, nemusí se s realitou shodovat,“ cituje mluvčí Zuzanu Součkovou. Nepochybuje však, že až si bude policejní prezident a svá mluvčí počítat odměny za svou skvělou práci, k podobnému podhodnocení rozhodně nedojde.

Čtvrteční informace o nesolventnosti prezidentského kandidáta Jana Fischera podle Macka ukázalo, že existují tři skupiny sponzorů. Ti první vsadili na Miloše Zemana a teď očekávají protiplnění. Ti druzí podpořili Jana Fischera a teď se snaží z něj investované peníze vysát zpět. Tím prý jasně dokazují, že za své „dobrodinní“ také očekávali protislužbu. „Jen ta třetí skupina, ta co podporovala Karla Schwarzenberga, byla a je dle medií čistá jako lilium a dělala to pro krásné Karlovy oči,“ posmívá se Macek.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Křeček řekl, jak to chodilo za Šabatové. A s čím asi zatočí

14:50 Křeček řekl, jak to chodilo za Šabatové. A s čím asi zatočí

Nového ombudsmana Stanislava Křečka je stále plný mediální prostor. Interview s ním nabídl i server …